• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 083

15867107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27335385 15867107 Dom w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w spokojnej okolicy.Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 135,01 m2: powierzchnia parteru: 93,43 m2, powierzchnia poddasza: 41,58 m2. Funkcjonalny rozkład ...

Puszcza Miejska (Kujawsko-Pomorskie, gm. Rypin)

668 300 PLN (4 950 zł/m2)

5
2
135 m2
2025
15857576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27125501 15857576 Na sprzedaż wyjątkowy segment skrajny w Siedlcach - komfort i spokój w otoczeniu zieleni! Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, funkcjonalnego segmentu skrajnego zlokalizowanego w Siedlcach przy ul. Gajowej na zamkniętym...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 290 000 PLN (9 847 zł/m2)

5
2
131 m2
2023
15827801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26633316 15827801 Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną przy ul. Marglowej. Charakteryzuje się regularnym kształtem oraz optymalną szerokością, co czyni ją idealną pod zabudowę. Wymiary ok. 20 x 50 m zapewniają komfort rozplanowania przestrzeni. Dział...

Radom (Kierzków) (Mazowieckie, gm. Radom)

235 000 PLN (229 zł/m2)

-
-
1024 m2
-
15734339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24820164 15734339 Na sprzedaż komfortowy, cichy i przestronny 3-pokojowy apartament o powierzchni 121,8 m²( z możliwością łatwego wydzielenia 4-go pokoju, plan deweloperski przewidywał 5 pokoi), znajdujące się w Warszawie, Mokotów, przy ulicy Woronicza. Cena tej wyjąt...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 679 600 PLN (22 145 zł/m2)

4
1
121 m2
2007
15686288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23939841 15686288 Działka budowlana o powierzchni 3981 m2 położona w Najdymowie. Okolice jeziora Dadaj.Warunki zabudowy obejmują dom całoroczny.Najdymowo to malownicza miejscowość położona w sercu Warmii i Mazur, słynąca z pięknych krajobrazów i czystych jezior. Blis...

Najdymowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

120 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
3985 m2
-
15667701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23608821 15667701 Oferujemy na sprzedaż działkę o imponującej powierzchni 9041 mkw, położoną w urokliwej miejscowości Biskupiec Kolonia. To wyjątkowa okazja dla osób poszukujących spokoju i bliskości natury, z jednoczesnym łatwym dostępem do udogodnień miejskich.W sąs...

Biskupiec-Kolonia Druga (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

272 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
9041 m2
-
15647976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23245903 15647976 Sprzedam wyjątkowy i nowoczesny dom w Medniewicach, niedaleko Skierniewic, za cenę 1 490 000 PLN. Cena za metr kwadratowy wynosi 5 687 PLN. Ta niezwykła nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 2 063 m², dom oferuje 260 m² przestrzeni mies...

Miedniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 399 000 PLN (5 340 zł/m2)

9
2
262 m2
2011
15645297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23196490 15645297 Wyjątkowe studio na sprzedaż – prestiżowa lokalizacja, historyczny klimat, nowoczesny komfort>Warszawa – Śródmieście, ul. Górnośląska (Powiśle)>Cena: 899 000 PLN>Studio 27 m2, w pełni wykończone i wyposażone w wysokim standardzie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (33 296 zł/m2)

1
1
27 m2
1926
15826708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26633266 15826708 Działka inwestycyjna z PNB 42 mieszkania PUM ok. 3 122 m² Ostrowiec Św.Cena: 2 000 000 złNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna z prawomocnym pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego, zlokalizowana przy ul. J. Kilińskiego w ...

Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

2 000 000 PLN (628 zł/m2)

-
-
3184 m2
-
15686287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23939840 15686287 Działka budowlana o powierzchni 4828 m2 położona w Najdymowie. Okolice jeziora Dadaj.Warunki zabudowy obejmują dom całoroczny.Najdymowo to malownicza miejscowość położona w sercu Warmii i Mazur, słynąca z pięknych krajobrazów i czystych jezior. Blis...

Najdymowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

150 000 PLN (31 zł/m2)

-
-
4828 m2
-
15667700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23608820 15667700 Działka rolno- budowlana o powierzchni  3187 m2 położona w Najdymowie. Okolice jeziora Dadaj.Najdymowo to malownicza miejscowość położona w sercu Warmii i Mazur, słynąca z pięknych krajobrazów i czystych jezior. Bliskość natury oraz liczne szlaki tur...

Najdymowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

95 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
3187 m2
-
15399039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17661908 15399039 Działka z WZ pod dom jednorodzinny DziecinówNa sprzedaż atrakcyjna działka rolna z możliwością zabudowy, położona w Dziecinowie, ok. 30 km od Warszawy (szybki dojazd trasą 801). WZ na dom jednorodzinny Wymiary: 85 x 101 m Klasa gruntu IV Regularny k...

Dziecinów (Mazowieckie, gm. Sobienie-Jeziory)

531 000 PLN (90 zł/m2)

-
-
5900 m2
-