• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 098

15878373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27594886 15878373 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone w spokojnej i zielonej części Dąbrowy Górniczej Ząbkowice. To idealna propozycja dla osób, które szukają nieruchomości z potencjałem i chcą stworzyć wnętrze w pełni dopasowane do własn...

Dąbrowa Górnicza (Ząbkowice) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

195 000 PLN (4 063 zł/m2)

2
1
48 m2
1970
15876660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27544377 15876660 Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie Wilanów, 59,8 m², 2 pokoje + loggia, miejsca parkingowe w cenieMieszkanie, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji warszawskiego Wilanowa. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w kam...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 190 000 PLN (20 169 zł/m2)

2
1
59 m2
2012
15867215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27339493 15867215 Dom w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w spokojnej okolicy.Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 135,01 m2: powierzchnia parteru: 93,43 m2, powierzchnia poddasza: 41,58 m2. Funkcjonalny rozkład ...

Puszcza Miejska (Kujawsko-Pomorskie, gm. Rypin)

668 300 PLN (4 950 zł/m2)

5
2
135 m2
2026
15897126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27995587 15897126 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,52m2, mieszczące się w kamienicy w centrum Siedlec przy ul. Sienkiewicza.Budynek pobudowany został z przedwojennej cegły w latach trzydziestych ubiegłego wieku i posiada trzy piętra. Mieszkanie, usytuowane jest...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

165 000 PLN (5 690 zł/m2)

4
1
29 m2
1930
15888426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814060 15888426 Oferujemy na sprzedaż piękne, klimatyczne mieszkanie usytuowane w kamienicy w świetnej lokalizacji. Nieruchomość łączy w sobie urok przedwojennej architektury z nowoczesnym standardem. W 2025 r., w mieszkaniu wykonano gruntowny remont podczas którego...

Chełm (Lubelskie, gm. Chełm)

748 000 PLN (8 698 zł/m2)

2
1
86 m2
1930
15884025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27692053 15884025 Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami Siedlce, ul. WyszyńskiegoZ przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 69,84 m², położone na wysokim parterze w zadbanym bloku z 2009 roku przy ul. Kardynała Stefa...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

695 000 PLN (10 072 zł/m2)

4
1
69 m2
2009
15878369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27594898 15878369 Na sprzedaż funkcjonalny i komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 103 m², idealny dla rodzin poszukujących wygodnej przestrzeni do życia w spokojnej okolicy.Budynek zlokalizowany na osiedlu Dzierzków, ledwie 3km o...

Radom (Dzierzków) (Mazowieckie, gm. Radom)

570 000 PLN (3 563 zł/m2)

5
1
160 m2
1987
15878370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27594885 15878370 Nie przegap okazji, aby zainwestować w ziemię w tak wyjątkowym miejscu. Ta działka budowlana w Kampinosie to idealne miejsce na zrealizowanie Twoich marzeń o własnym domu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na obejrzeni...

Kampinos A (Mazowieckie, gm. Kampinos)

180 000 PLN (174 zł/m2)

-
-
1036 m2
-
15878367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27594882 15878367 Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu, ta działka z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Nie przegap okazji i skontaktuj się z nami, aby umówić się na prezentację tego wyjątkowego miejsca. Zapraszamy do kontaktu!W pobliżu ...

Kampinos A (Mazowieckie, gm. Kampinos)

175 000 PLN (175 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15878216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27591307 15878216 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

659 000 PLN (6 046 zł/m2)

4
2
109 m2
2026
15878210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27591205 15878210 Szukasz fajnego, 2-pokojowego mieszkania dla siebie, swojej rodziny, świetnie położonego, w przyjaznej okolicy - to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie!A może myślisz o ulokowaniu swoich oszczędności w nieruchomość, która się będzie dobrze wynajmowała...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

325 000 PLN (6 915 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15867165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27336940 15867165 Dom w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w spokojnej okolicy.Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 135,01 m2: powierzchnia parteru: 93,43 m2, powierzchnia poddasza: 41,58 m2. Funkcjonalny rozkład ...

Puszcza Miejska (Kujawsko-Pomorskie, gm. Rypin)

668 300 PLN (4 950 zł/m2)

5
2
135 m2
2026