• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 099

15867165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27336940 15867165 Dom w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w spokojnej okolicy.Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 135,01 m2: powierzchnia parteru: 93,43 m2, powierzchnia poddasza: 41,58 m2. Funkcjonalny rozkład ...

Puszcza Miejska (Kujawsko-Pomorskie, gm. Rypin)

668 300 PLN (4 950 zł/m2)

5
2
135 m2
2026
15867157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27336935 15867157 Dom w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w spokojnej okolicy.Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 135,01 m2: powierzchnia parteru: 93,43 m2, powierzchnia poddasza: 41,58 m2. Funkcjonalny rozkład ...

Puszcza Miejska (Kujawsko-Pomorskie, gm. Rypin)

668 300 PLN (4 950 zł/m2)

5
2
135 m2
2026
15835184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26736685 15835184 Na sprzedaż komfortowy, zadbany dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 170 m², położony w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej miejscowości Ławy (07-411), ul. Gwiezdna. Nieruchomość idealna dla rodziny ceniącej przestrzeń, wysoki standard wyk...

Ławy (Mazowieckie, gm. Rzekuń)

1 470 000 PLN (8 647 zł/m2)

5
2
170 m2
2010
15832961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26725045 15832961 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ziemię rolną 2,0300 ha we wsi Likiec w województwie kujawsko - pomorskim, w powiecie Lipnowskim w gminie Skępe.Nieruchomość składa się z dwóch działek w tej chwili jest uprawiana rzez rolnika.Klasa ziemi V i VI.C...

Likiec (Kujawsko-Pomorskie, gm. Skępe)

97 000 PLN (5 zł/m2)

-
-
20300 m2
-
15829596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633366 15829596 Dom w sercu natury cisza, las i prywatność, Ruda, gmina BojanówSzukasz miejsca, w którym naprawdę można zwolnić tempo, usłyszeć ciszę i poczuć zapach lasu, a jednocześnie nie rezygnować z wygody codziennego życia? Ten dom jest właśnie dla Ciebie.W m...

Ruda (Podkarpackie, gm. Radomyśl Wielki)

570 000 PLN (7 703 zł/m2)

1
1
74 m2
2003
15892442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898771 15892442 Wyjątkowy, luksusowy apartament 96,19 m² w Siedlcach! Standard Premium!Na sprzedaż przestronny, niezwykle funkcjonalny i wykończony z dbałością o każdy detal apartament o powierzchni 96,19 m² znajdujący się w Siedlcach przy ul. Rakowieckiej.Nieruchom...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 246 000 PLN (12 979 zł/m2)

4
1
96 m2
2025
15878376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27594889 15878376 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 52,8 m² Elbląg, ul. płk. Dąbka 69Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z pięknym widokiem i pełną infrastrukturą pod ręką? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 52...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

359 000 PLN (6 904 zł/m2)

3
1
52 m2
1970
15878228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27591312 15878228 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,5 m², usytuowane w spokojnej okolicy blisko lasu. Cena nieruchomości wynosi 179 000 PLN, co daje 3 690 PLN za metr kwadratowy. To wspaniała okazja dla osób poszukujących miejsca do remontu według wła...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

179 000 PLN (3 729 zł/m2)

2
1
48 m2
1978
15878212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27591308 15878212 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

659 000 PLN (6 046 zł/m2)

4
2
109 m2
2026
15878221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27591305 15878221 Jeśli szukasz miejsca pod budowę domu, które łączy w sobie atrakcyjną cenę, przestrzeń i doskonałą lokalizację, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację, aby na własne oczy przekonać się o wszystkich za...

Kampinos A (Mazowieckie, gm. Kampinos)

269 000 PLN (172 zł/m2)

-
-
1568 m2
-
15877958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27585842 15877958 Na sprzedaż eleganckie mieszkanie z 2018 r w cichej i spokojnej części Legionowa na osiedlu zamkniętym Miejsce w garażu podziemnym plus loggia 23 m2 !Oferujmy mieszkanie położone w zielonej, kameralnej części Legionowa, idealnej dla osób ceniących sp...

Legionowo (Grudzie) (Mazowieckie, gm. Legionowo)

1 235 000 PLN (13 722 zł/m2)

4
1
90 m2
2018
15877957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27585841 15877957 Zwartowo to miejscowość otoczona zielenią, zapewniająca ciszę i spokój z dala od miejskiego zgiełku. Jednocześnie, jej dogodna lokalizacja umożliwia łatwy dostęp do pobliskich miejscowości i wszystkich niezbędnych punktów usługowych. Jest to znakomit...

Karlino (Zachodniopomorskie, gm. Karlino)

175 000 PLN (6 zł/m2)

-
-
29567 m2
-