• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 099

15829146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633357 15829146 Wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie z 2021 roku, wykończone po zakupie w stanie deweloperskim gotowe do zamieszkania bez żadnych nakładów.Przemyślany układ obejmuje dwa niezależne pokoje oraz kuchnię, z realną możliwością wydzielenia trzeciego pokoju, ...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

529 000 PLN (9 281 zł/m2)

2
1
57 m2
2021
15897829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28010690 15897829 Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,08 m², położone na 3 piętrze nowoczesnego osiedla na Pradze Południe, w sercu Gocławia. To wyjątkowa przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego życia, łącząca...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 091 400 PLN (18 498 zł/m2)

2
-
59 m2
2026
15878718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27597029 15878718 Działka budowlana 1053 m2 w Słotwinie- słoneczna z bajkowymi widokami na Skrzyczne i panoramę Beskidów.PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY,SMS-y MOGĄ NIE DOCHODZIĆ!Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1053m2 i wym...

Słotwina (Śląskie, gm. Lipowa)

250 000 PLN (237 zł/m2)

-
-
1053 m2
-
15878371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27594899 15878371 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

659 000 PLN (6 046 zł/m2)

4
2
109 m2
2026
15878381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27594895 15878381 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

659 000 PLN (6 046 zł/m2)

4
2
109 m2
2026
15878378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27594890 15878378 Jeśli marzysz o własnym domu, ta działka jest doskonałą opcją. Nie przegap okazji i skontaktuj się z nami, aby umówić się na prezentację działki lub uzyskać więcej informacji.Kampinos to miejscowość znana z naturalnego piękna i bliskości Kampinoskieg...

Kampinos (Mazowieckie, gm. Kampinos)

175 000 PLN (175 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15878217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27591314 15878217 Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,30 m2, zlokalizowanego przy ulicy Poznańskiej w Ostrołęce. To, co bez wątpienia wyróżnia tę nieruchomość na tle innych, to bezpośrednie wyjście z klatki schodowe...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

359 000 PLN (7 039 zł/m2)

2
1
51 m2
1994
15878227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27591306 15878227 Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na oględziny nieruchomości. Nie przegap okazji na zakup tej wyjątkowej działki budowlanej w Kampinosie!Lokalizacja działki oferuje łatwy dostęp do podstawowych udogodnie...

Kampinos (Mazowieckie, gm. Kampinos)

183 000 PLN (175 zł/m2)

-
-
1044 m2
-
15877956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27585844 15877956 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,89 m², położone na wysokim parterze w nowoczesnym budynku z 2009 roku, przy ul. Tylnej w Łodzi.Lokal składa się z funkcjonalnej sypialni z dużą szafą, przestronnego salonu z częścią jadalnianą oraz a...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

520 000 PLN (11 064 zł/m2)

2
1
47 m2
2009
15867163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27336939 15867163 Dom w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w spokojnej okolicy.Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 135,01 m2: powierzchnia parteru: 93,43 m2, powierzchnia poddasza: 41,58 m2. Funkcjonalny rozkład ...

Puszcza Miejska (Kujawsko-Pomorskie, gm. Rypin)

668 300 PLN (4 950 zł/m2)

5
2
135 m2
2026
15867158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27336934 15867158 Dom w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w spokojnej okolicy.Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 135,01 m2: powierzchnia parteru: 93,43 m2, powierzchnia poddasza: 41,58 m2. Funkcjonalny rozkład ...

Puszcza Miejska (Kujawsko-Pomorskie, gm. Rypin)

668 300 PLN (4 950 zł/m2)

5
2
135 m2
2026
15867111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27335388 15867111 Dom w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w spokojnej okolicy.Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 135,01 m2: powierzchnia parteru: 93,43 m2, powierzchnia poddasza: 41,58 m2. Funkcjonalny rozkład ...

Puszcza Miejska (Kujawsko-Pomorskie, gm. Rypin)

668 300 PLN (4 950 zł/m2)

5
2
135 m2
2025