• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 982

15771137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25571063 15771137 Połówka bliźniaka w Wilkowie tu zaczyna się Twoja historia!Marzysz o własnym domu z ogródkiem, który urządzisz po swojemu? W takim razie Wilków czeka właśnie na Ciebie! Na sprzedaż połówka bliźniaka o powierzchni ok. 87,67 m², w tym 62,87 m² powierz...

Wilków (Opolskie, gm. Wilków)

139 000 PLN (1 598 zł/m2)

3
1
87 m2
1930
15766305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25501134 15766305 Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 804 m², położoną w malowniczej i spokojnej miejscowości Bogusławice, zaledwie kilka minut od Oleśnicy.Cena: 130 000 złMedia: woda i prąd w drodze przyłącza oddalone o ok. 30 m od działki...

Bogusławice (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

130 000 PLN (162 zł/m2)

-
-
804 m2
-
15750990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25131024 15750990 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,5 m², w cenie 332 300 PLN usytuowany na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły. Lokal przeszedł remont generalny w 2020 roku . Aktualny stan mieszkania - do odświeżenia. Czynsz wynosi około 500 zł przy jednej os...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

320 000 PLN (8 205 zł/m2)

2
1
39 m2
1980
15746875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25089258 15746875 Na sprzedaż budynek z 4 mieszkaniami na działce 2200mkw, można dobudować hale, przy S5, Kosinowo, gmina Prusice.Super cena 419tys. złTo wyjątkowa okazja dla inwestorów szukających budynku z potencjałem i różnorodnymi możliwościami adaptacji.Budynek o...

Kosinowo (Dolnośląskie, gm. Prusice)

419 000 PLN (1 397 zł/m2)

8
4
300 m2
1960
15746199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25071455 15746199 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m² z wydzieloną sypialnią, dużym balkonem (ok. 4 m²) oraz komórką lokatorską. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze budynku z windą z 2009 roku przy ul. Alternatywy. Pełna własność możliwość zakup...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (19 697 zł/m2)

2
1
33 m2
2008
15744983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 25049055 15744983 Na sprzedaż oferujemy nieruchomość komercyjną wynajętą renomowanej sieci handlowej, co zapewnia pewność i regularność przychodów. Dzięki długoterminowej umowie najmu inwestor może liczyć na przewidywalny przepływ finansowy. Pewny najemca o ugruntowan...

Chodkowo (Mazowieckie, gm. Bodzanów)

2 490 000 PLN (3 120 zł/m2)

1
-
798 m2
2015
15742896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25000507 15742896 Na sprzedaż mieszkanie w Białej Podlaskiej!  Lokalizacja: ul. Sidorska 101 B Piętro: 34 (blok bez windy) Powierzchnia: 63,5 m²Mieszkanie składa się z: 3 ustawnych pokoiosobnej kuchni łazienki WCprzedpokojuDodatkowe atuty: Balkon idealny na poranną k...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

410 000 PLN (6 508 zł/m2)

3
1
63 m2
1992
15734562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24832683 15734562 Wyjątkowa oferta na Ursynowie 70 m2 z możliwością aranżacji od 2 do 4 pokoi!Na sprzedaż są dwa sąsiadujące ze sobą mieszkania o powierzchni ok. 70 m² każde. Lokale mają lustrzany układ i obecnie funkcjonują jako jeden, przestronny apartament o łączn...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 095 510 PLN (16 110 zł/m2)

2
1
68 m2
2003
15730155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24773332 15730155 Parterowy dom jednorodzinny położony w malowniczej okolicy 300m do jeziora Ruda Woda.W domu salon z kominkiem połączony z otwartą kuchnią tworzące razem przestronną przestrzeń dzienną, 3 sypialnie, łazienka i pomieszczenie gospodarcze (kotłownia).Prz...

Sople (Warmińsko-Mazurskie, gm. Małdyty)

799 000 PLN (10 945 zł/m2)

4
1
73 m2
2014
15726098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24692267 15726098 Na sprzedaż dom - bliźniak w Dygowie na przestronnej działce z zabudowaniami gospodarczymi!Główne atuty nieruchomości: GENERALNY REMONT DOMU W 2010 ROKU Z WYMIANĄ DACHU ZABUDOWANIA GOSPODARCZE  DWA WJAZDY 2 ŁAZIENKI KOMINEK Z ROZPROWADZENIEM CIEPŁEGO...

Dygowo (Zachodniopomorskie, gm. Dygowo)

590 000 PLN (4 245 zł/m2)

4
2
139 m2
1906
15722629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24622016 15722629 Na sprzedaż duże mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Artyleryjskiej w odnowionej kamienicy!Główne atuty nieruchomości: MIEJSCE POSTOJOWE DLA MIESZKAŃCOW PRZY BUDYNKUMIESZKANIE W SPOKOJNEJ LOKALIZACJIWYREMONTOWANY BUDYNEK; ELEWACJA, NOWY DACH, KLATKI SCHOD...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

399 000 PLN (7 528 zł/m2)

2
1
53 m2
1911
15719051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24558570 15719051 Na sprzedaż: dom 400 m² + działka 585 m²ul. Sitnicka, Biała PodlaskaNa sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Białej Podlaskiej. Idealna propozycja dla dużej rodziny lub jako inwestycja (np. pod...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

380 000 PLN (1 900 zł/m2)

2
1
200 m2
1991