• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 071

15889826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27862451 15889826 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 33,13 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standa...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

414 125 PLN (12 549 zł/m2)

2
-
33 m2
2026
15888863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27830890 15888863 Są domy, które robią wrażenie od pierwszego spojrzenia. Ten w Charzynie (osiedle Vilpark) łączy nowoczesną, minimalistyczną bryłę z wnętrzem pełnym światła: wysoki salon i duże przeszklenia budują przestrzeń, którą czuć od razu po wejściu. To propozy...

Charzyno (Zachodniopomorskie, gm. Siemyśl)

1 049 000 PLN (11 042 zł/m2)

3
1
95 m2
2020
15865372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | Piasta | po remoncie | dwustronne 27295828 15865372 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,3 m², położone na osiedlu Piasta...

Białystok (Podlaskie, gm. Białystok)

559 000 PLN (9 475 zł/m2)

3
1
59 m2
1980
15863154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 POKOJE LEŚNE 42,86m2 GOTOWE - UMEBLOWANE 27239403 15863154 UMOWA PRZEDWSTĘPNA!SUPER OFERTA DLA STUDENTAPARYINWESTYCYJNA - NA WYNAJEM!OSIEDLE LEŚNE - BARDZO DOBRA CENA ZA GOTOWE, NOWE MIESZKANIE!Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się? Przeczytaj tę ofertę - jest dla Ciebie. UKŁAD I WYPOSAŻENIE MIESZK...

Bydgoszcz (Leśne) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

290 000 PLN (6 905 zł/m2)

2
1
42 m2
1950
15835576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26709453 15835576 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 39,95 m2, dostępne na III piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w stan...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

499 375 PLN (12 804 zł/m2)

2
-
39 m2
2026
15836285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26708960 15836285 Na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 96,11 m2, dostępne na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Lokal jest oferowany w standardzie dewelope...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 004 830 PLN (10 467 zł/m2)

11
-
96 m2
2026
15836271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26708797 15836271 Na sprzedaż 3-pokojowy zespół pokojowy, o pow. 55,26 m2, dostępne na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w st...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

557 352 PLN (10 134 zł/m2)

3
-
55 m2
2026
15835946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707626 15835946 Na sprzedaż 3-pokojowy zespół pokojowy, o pow. 61,80 m2, dostępne na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w st...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

623 314 PLN (10 218 zł/m2)

3
-
61 m2
2026
15763265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25420597 15763265 NA SPRZEDAŻ dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (Gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230 mkw, z pięknym i dużym ogrodem na dużej działce oraz 3-stanow...

Żerniki Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

2 149 000 PLN (9 343 zł/m2)

6
2
230 m2
2010
15739317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mały Kack ok.80m2 4 pokoje z tarasem na parterze 24926276 15739317 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą czteropokojowego mieszkania gotowego do zamieszkania, z dużym i zadbany...

Gdynia (Mały kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 149 000 PLN (14 922 zł/m2)

4
1
77 m2
2009
15548753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20919586 15548753 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 71,28 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standa...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

734 184 PLN (10 341 zł/m2)

3
-
71 m2
2026
15548755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20919577 15548755 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 71,28 m2, dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w stand...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

734 184 PLN (10 341 zł/m2)

3
-
71 m2
2026