• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 060

15889812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27862107 15889812 Do sprzedaży dom jednorodzinny położony na dużej działce o powierzchni 5446m2 położony w dzielnicy Mirów w Częstochowie, przy ul Hektarowej. Na wysokim parterze znajduję się salon, kuchnia, łazienka, oraz dwa pokoje W przyziemiu garaż jednostanowis...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

499 000 PLN (4 990 zł/m2)

3
1
100 m2
1990
15857699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27130782 15857699 Wspaniały dom jednorodzinny zlokalizowany na pięknej działce w Łyczance obok Sieprawia. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z tą ofertą: Duża ilość zieleni, taras czy altanka zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu, uroczy d...

Łyczanka (Małopolskie, gm. Siepraw)

1 140 000 PLN (9 421 zł/m2)

3
1
121 m2
1997
15715240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24490694 15715240 Przepięknie położony niespełna 3km od granicy polsko-czeskiej, ponad 100letni dom o powierzchni ok 140m2, posadowiony na nieruchomości gruntowej składającej się z dwóch działek: 5201 (R -grunty orne) oraz 5202 (BR -grunty rolne zabudowane). Dom skład...

Trzebina (Opolskie, gm. Lubrza)

390 000 PLN (2 766 zł/m2)

4
1
141 m2
1900
15587448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdańsk Doki/2 pokoje/hala/ idealna inwestycja! 21905352 15587448 Oferujemy wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji ,,DOKI na terenie Gdańska Śródmieście, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To miejsce łączy w sobie nowoczesność, niepowtarzalny klimat, doskonałą lokalizację. Idea...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 129 000 PLN (25 089 zł/m2)

2
1
45 m2
2023
15873363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27515988 15873363 Opiekun oferty Dominika NowakNr Licencji PFRN 28616tel. 602 101 6025-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 97 m2, położone jest na 3 piętrze, 5-piętrowej kamienicy na Przedmieściu Oławskim.Otoczenie nieruchomościNieruchomość zlokalizowana jest jednej...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

989 000 PLN (10 196 zł/m2)

5
-
97 m2
1910
15889228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846209 15889228 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35 m2, zlokalizowanego obok ulicy Hubskiej, we Wrocławiu. Mieszkanie nowe, wykończone i gotowe do zamieszkania.Otoczenie nieruchomośc...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

679 900 PLN (19 426 zł/m2)

2
1
35 m2
2026
15882187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdańsk Aniołki ul. Tuwima 27658140 15882187 Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych częściGdańska - WrzeszczAniołki, przy urokliwej ulicy Tuwima. To doskonałalokalizacja dla osób ceniących bliskość centrum miasta, a jednocześniespokojne, klimatyczne otoczenie.Nierucho...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

619 000 PLN (12 137 zł/m2)

3
1
51 m2
1930
15877770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje Rumia 27578750 15877770 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,90 m² j  i składa się z  osobnej kuchni, dwóch pokoi, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie po remoncie gotowe do wprowadzenia. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni około 10 m². Miejsca postojowe dost...

Rumia (Zagórze) (Pomorskie, gm. Rumia)

379 000 PLN (8 064 zł/m2)

2
1
47 m2
1943
15868071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27364061 15868071 Na sprzedaż oferta obiektu usługowo-handlowy wraz z dużą częścią magazynową. Nieruchomość posiada III kondygnacje i położona jest na działce o pow. 1,2 ha w Nak...

Nakło (Opolskie, gm. Tarnów Opolski)

2 800 000 PLN (5 600 zł/m2)

11
-
500 m2
-
15857424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27122096 15857424 Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie o powierzchni 56,38 m2, zlokalizowane na poddaszu, na piątej kondygnacji, w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Książąt Opolskich w Opolu.Mieszkanie jest wykończone i gotowe do zamieszkania. Dostępne od zaraz.&am...

Opole (Stare miasto) (Opolskie, gm. Opole)

600 000 PLN (10 714 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15848416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Blok z 2014r./Kawalerka 34,2m2/Garaż/Ochrona 24H 26936377 15848416 Oferuję na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 34,19 m², położoną na 4-tym piętrze nowoczesnego apartamentowca z ochroną 24h przy ul. Bobrowieckiej na warszawskim Mokotowie.Na lokal składają się:- salon z aneksem kuchennym,- Łazienka z prysz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (18 500 zł/m2)

1
1
34 m2
2014
15665701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam dom w Strzebielinie - gotowy do wydania 23580985 15665701 NOWY DOM Z GARAŻEM IDEALNY DLA RODZINY Z DZIEĆMIAKTUALNIE STAN DEWELOPERSKI GOTOWY DO WYKOŃCZENIA Z PIECEM GAZOWYMKAMERALNA SPOKOJNA OKOLICA DOMKÓW JEDNORODZINNYCHL O K A L I Z A C J A :S t r z e b i e l i n o - to prężnie rozwijająca się wieś kaszub...

Strzebielino (Pomorskie, gm. Łęczyce)

592 000 PLN (6 041 zł/m2)

4
1
98 m2
2024