• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 052

15887263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27780137 15887263 Okazja! Nowoczesny dom z ogrodem w zielonej okolicy pod Wrocławiem Na sprzedaż nowoczesny, przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2017 roku, położony w świetnie skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się okolicy, z sz...

Ślęza (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 489 998 PLN (11 444 zł/m2)

5
2
130.2 m2
2017
15887247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27779444 15887247 bez PCC IV 2025 Wysoki standard! Garaż!Polecam na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 129,5 m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Osiedle położone przy południowej granicy Wrocławia.Nowoczesne osiedle, dosko...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 999 PLN (6 538 zł/m2)

5
3
130 m2
2025
15887248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27779441 15887248 Nowoczesny dom z ogrodem w zielonej okolicy Partynic Na sprzedaż nowoczesny, przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2017 roku, położony w świetnie skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się okolicy, z szybkim dojazdem...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 490 000 PLN (11 374 zł/m2)

5
2
131 m2
2017
15886812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27767918 15886812 RYNEK2 pokojeop Apartament blok media miejskiPolecamy Państwu na sprzedaż piękny apartament 2 pokojowy w samym sercu Wrocławia - Rynek ul Szewska Mieszkanie wyremontowane z wyposażeniem Media miejskie Niski czynsz 377Zapraszam serdecznie Anna 7891004...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

684 998 PLN (19 323 zł/m2)

2
1
35.45 m2
1980
15886806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27767775 15886806 Na sprzedaż dom jednorodzinny wraz z sąsiadującą działką– Ratowice, ul. Chabrowa!. Na sprzedaż oferujemy przestronny, wolnostojący dom wraz z działką zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Ratowice, w gminie Czernica. Podstawo...

Czernica (Dolnośląskie, gm. Czernica)

1 260 081 PLN (8 290 zł/m2)

6
2
152 m2
2016
15885263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27721605 15885263 Dwa pokoje które mają więcej niż metry - mają jakość. Solidne mieszkanie z duszą!Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2 - pokojowe w kameralnym, niskim bloku na osiedlu Kapuściska.Lokal wyróżnia się klasycznym układem pomieszczeń, co daje duże...

Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

375 000 PLN (6 318 zł/m2)

2
1
59.35 m2
1960
15883182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673611 15883182 Kawalerka po kapitalnym remoncie balkon Jasne Błonia ul. Felczaka Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 29 m² po kapitalnym remoncie, położona w prestiżowej i bardzo poszukiwanej lokalizacji w Szczecin – przy ul. Felczaka, tuż obok Jasne ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

371 875 PLN (12 500 zł/m2)

1
-
29.75 m2
1970
15881117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27624591 15881117 Na sprzedaż klimatyczne i wyjątkowo przytulne mieszkanie o powierzchni 50,8 m² (w tym piwnica ok. 3,2 m²), położone na 1 piętrze w kamienicy z cegły w jednej z najbardziej cenionych i zielonych części Wrocławia – Borek.Mieszkanie jest zadbane, w bard...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

719 000 PLN (14 154 zł/m2)

3
-
50.8 m2
1930
15878158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27590117 15878158 Na sprzedaż apartament inwestycyjny 2 pokojowy o powierzchni użytkowej 43,5m. Znajdujące się na 3 piętrze budynku z 2019 roku.Mieszkanie świeżo odmalowane, nie wymaga wkładu finansowego- gotowe do zamieszkaniaDo mieszkania przynależy miejsce postojow...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

690 700 PLN (15 878 zł/m2)

2
-
43.5 m2
2019
15878106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27588381 15878106 Szukasz wygodnego mieszkania w centrum Wrocławia?Mieszkanie do zamieszkania o powierzchni 68 m² znajduje się na 10. piętrze w 15-piętrowym bloku. Posiada trzy pokoje oddzielną kuchnię, balkon i piwnicę. W budynku znajduje się winda, a ogrzewanie jest...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

755 000 PLN (11 103 zł/m2)

3
-
68 m2
1970
15877190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27562565 15877190 Bardzo dobra lokalizacja – około 10–15 minut spacerem do Rynku. W pobliżu liczne przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, punkty usługowe oraz tereny rekreacyjne.Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję inwestycyjną pod wynajem krótko- lub długote...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

275 000 PLN (18 333 zł/m2)

1
-
15 m2
1890
15876076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27529714 15876076 Gotowiec inwestycyjny – 5 pokoi ROI >10% Wrocław, Krzyki Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 56 m², podzielone na 5 niezależnych pokoi, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia (Krzyki), w bezpośr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

689 000 PLN (12 304 zł/m2)

5
-
56 m2
1970