• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 949

15888571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27816819 15888571 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Rudzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,05m2 składa się z:- salon z aneksem kuchennym (27,38...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 290 000 PLN (24 317 zł/m2)

2
1
53.05 m2
2019
15888492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814584 15888492 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,8m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

635 000 PLN (14 174 zł/m2)

2
1
44.8 m2
2003
15888475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814356 15888475 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Vincenta van Gogha BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1998NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63,1m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-trzec...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 900 PLN (13 469 zł/m2)

3
1
63.1 m2
1998
15888449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27814086 15888449 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Christiana AndersenaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:- pokoju dziennego z aneksem ku...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

570 000 PLN (16 765 zł/m2)

1
1
34 m2
2020
15888441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27814074 15888441 2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Drewnickiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienkiMieszkanie jest świeżo po remoncie,...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

599 000 PLN (13 022 zł/m2)

1
1
46 m2
1999
15888453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814072 15888453 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Winorośli BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z:-salonu z otwartą kuchnią,-dwóch sy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (15 741 zł/m2)

3
1
54 m2
2014
15888189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27806498 15888189 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Granicznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 15 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38,8 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (21 881 zł/m2)

2
1
38.8 m2
1972
15887936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27797578 15887936 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Rembielińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

590 000 PLN (15 526 zł/m2)

2
1
38 m2
1975
15887910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27797121 15887910 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Saskiej Kępie przy ul. MiędzynarodowejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,5m2 składa się z:- widnej kuchni, - jadalni (pierwotnie os...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (17 849 zł/m2)

3
1
46.5 m2
1972
15887899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27796887 15887899 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Zygmunta Krasińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku (bez widny)Rok budowy: 1959NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-kuchni z ja...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
50 m2
1959
15887906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27796886 15887906 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Armatniej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze klimatycznej kamienicy wybudowanej na przełomie XIX I XX wiekuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:- dużego pokoju,- ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

555 000 PLN (15 000 zł/m2)

1
1
37 m2
1910
15887872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27796881 15887872 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z GórBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windyNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,2m2 składa się z:- przestronny salon z wyjściem na balkon- oddzielna, widna k...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (12 546 zł/m2)

2
1
54.2 m2
2008