• Nieruchomości na sprzedaż

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 38m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 555 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1938

Opis szczegółowy

Na sprzedaż mieszkanie 37,5 m2 dwupokojowe z balkonem.
Kuchnia z niewielkim oknem, mały balkon, łazienka z wanną i WC i dwa pokoje , oraz przedpokój.
Mieszkanie do remontu. Na podłodze w pokojach drewniana klepka, okna plastikowe. wymieniona została instalacja centralnego ogrzewania wraz z grzejnikami.

Klatki schodowe po remoncie. Do mieszkania przynależy piwnica, do użytkowania ogólnodostępne poddasze.

Miejsca parkingowe ogólnodostępne pod blokiem, lub przy ulicy Obozowej.

Atrakcyjna lokalizacja, okolica z dogodną komunikacją. Przystanek tramwajowy 130 m. Do Metra Księcia Janusza 2 przystanki autobusem 8 minut.
Blisko sklepy, słynny bazarek na Kole (10 minut), Biedronka 350 m, Wola Park, a także przychodnie i szpital, żłobki, przedszkola, oraz szkoły.

Mieszkanie posiada KW.

--------------------------

Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie może być uznawane za ofertę w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer oferty w agencji: SOL-MS-145788-19
  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15469824
  • Data publikacji: 17 kwietnia 2026 09:34 (26 dni temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 2 / 2

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Wola, Obozowa ,
Beata Kaniecka

Beata Kaniecka

+48XXXXXX055
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Wola, Obozowa

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15469824

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

555 000 PLN

14 605 zł/m2
Warszawa (Wola), Obozowa

Beata Kaniecka

605870126228280055

Główne cechy:

  • Powierzchnia 38m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1938

Opis - Mieszkanie

Na sprzedaż mieszkanie 37,5 m2 dwupokojowe z balkonem.

Szczegóły oferty

  • Numer oferty w agencji: SOL-MS-145788-19
  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15469824
  • Data publikacji: 17 kwietnia 2026 09:34 (26 dni temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 2 / 2