• Nieruchomości na sprzedaż
 

Lokale komercyjne garaże na sprzedaż

Znalezionych ofert: 48

15862411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27226242 15862411 Do sprzedaży miejsce postojowe położone na poziomie -2 w garażu podziemnym w apartamentowcu Rondo Verona przy rondzie Powstańców Śląskich we Wrocławiu (rok budowy: 2008 )Do garażu wjeżdża się przez bramę otwieraną na pilota. Teren przed budynkiem mon...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

70 000 PLN (4 667 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15845748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 26866822 15845748 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza II przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności garażu nr 1 o pow. użytk. 15,81 m2 położonego w Wodzisławiu Śląskim...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

28 000 PLN (1 867 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15845747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 26866821 15845747 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności garażu nr 1 o pow. użytk. 15,81 m2 położonego w Wodzisławiu Śląskim (p...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

28 000 PLN (1 867 zł/m2)

11
-
15 m2
-
14324974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 2635646 14324974 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza I przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności garażu nr 3 o pow. użytk. 15,81 m2 położonego w Wodzisławiu Śląskim ...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

28 000 PLN (1 867 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15715662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 24497879 15715662 garaż (samodzielny lokal niemieszkalny) o powierzchni 18,59 m2 zlokalizowany w Zabrzu przy ul. Lelewela 1 wraz z udziałem wynoszącym 0,0606 w prawie własności działki gruntu oznaczonej numerem geodezyjnym 49556 o powierzchni 2 506 m2. ...

Zabrze (Biskupice) (Śląskie, gm. Zabrze)

45 000 PLN (2 500 zł/m2)

11
-
18 m2
-
15381391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 17274483 15381391 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności garażu nr 6 o pow. użytk. 15,81 m2 położonego w Wodzisławiu Śląskim (p...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

28 000 PLN (1 867 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15631083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 22864500 15631083 Garaż murowany na sprzedaż - ul. Okrzei, Piła Na sprzedaż garaż murowany o powierzchni 16 m² , położony w kompleksie garaży przy ul. Okrzei w Pile , bezpośrednio przy Szkole Podstawowej nr 1 . Parametry techniczne: Szeroko...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

55 000 PLN (3 438 zł/m2)

11
-
16 m2
-
15878206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27591203 15878206 GARAŻ NA SPRZEDAŻ ŻOLIBORZ, UL. KOŹMIANA Wygodne i bezpieczne parkowanie + możliwość ładowania auta elektrycznegoNa sprzedaż garaż o powierzchni 16,6 m², położony przy ul. Koźmiana w Warszawie (Żoliborz Kępa Potocka).Budynek garażowy z ok. 2008 rok...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

200 000 PLN (12 500 zł/m2)

11
-
16 m2
2008
15780524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 25805385 15780524 Oferta wyłącznie w biurze SDP! Opiekun oferty:Monika JaworskaLicencja nr 22988tel. 602 101 602 Na sprzedaż duże miejsce postojowe na poziomie - 1 budynku apartamentowca Angel City wybudowanym w 2022 r. przy ul. Walońskiej.Cena 59 500 zł.Najważniejsze...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

59 500 PLN (3 719 zł/m2)

11
-
16 m2
-
15896866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Garaż 18 m² + kanał + prąd - własność 27991088 15896866 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Garaż 18 m² z kanałem i prądem - własność Gdańsk, ul. Krzywoustego 17Na sprzedaż garaż o powierzchni 18 m² położony w świetnej lo...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

139 000 PLN (7 722 zł/m2)

1
-
18 m2
1994
15798513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 26172710 15798513 Miejsce parkingowe w hali garażowej Warszawa ul. Książkowa (zamknięte osiedle)Na sprzedaż oferuję miejsce parkingowe w wielopoziomowej hali garażowej zlokalizowanej na zamkniętym, strzeżonym osiedlu przy ul. Książkowej. Garaż wyposażony jest w szlab...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

46 000 PLN (3 833 zł/m2)

11
-
12 m2
2000
15869786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Miejsce postojowe w garażu podziemnym 27409151 15869786 Ofertą sprzedaży jest miejsce postojowe w hali garażowej w Gdańsku przy ulicy. Łąkowej 60 A.Nowoczesne osiedle budowane przez prestiżowego dewelopera na trójmiejskim rynku Górski. Idealna propozycja dla mieszkańców potrzebujących miejsca na samochód....

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

89 000 PLN (4 450 zł/m2)

1
-
20 m2
-