- Nieruchomości na sprzedaż
900 000 PLN ARCHIWALNA
Warszawa, Mokotów (Mazowieckie)metro Wierzbno 5 minut | 750 zł czynsz | SGH
- Pokoje3
- Łazienki1
- Powierzchnia 48m2
- Rodzaj Mieszkanie
- Cena 900 000 PLN
- Miasto-
- Rok budowy1965
Opis szczegółowy
Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie w sercu warszawskiego Mokotowa, zaledwie kilka minut pieszo od stacji metra Wierzbno oraz ok. 1 km od SGH i ul. Domaniewskiej.
Nieruchomość usytuowana jest na 7. piętrze dobrze utrzymanego, 10-piętrowego budynku wyposażonego w dwie windy.
Mieszkanie o powierzchni 48 m² sprzedawane jest wraz z pełnym wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Na jego funkcjonalny układ składa się:
* Jasny salon
* Osobna, widna kuchnia
* Dwa uniwersalne pokoje (idealne na sypialnie lub gabinety)
* Łazienka
* Przedpokój z praktyczną wnęką
Wyposażenie: drzwi antywłamaniowe, okna PCV. Kierunek okien: północny - zachód.
Do mieszkania przynależy piwnica. Stan prawny: pełna własność (mieszkanie wraz z udziałem w gruncie), możliwość finansowania kredytem.
Doskonała lokalizacja: w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się stacja metra Wierzbno (600 m), przystanki autobusowe i tramwajowe, a także dogodny wjazd na Trasę S2 i do Lotniska Chopina. Okolica oferuje pełną infrastrukturę, w tym sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnie oraz liczne restauracje.
Ze względu na świetną lokalizację, doskonałą komunikację (bliskość SGH, "Mordoru") oraz funkcjonalny układ 3 pokoi, nieruchomość stanowi doskonałą inwestycję pod wynajem.
Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu umówienia indywidualnej prezentacji mieszkania w dogodnym dla Państwa terminie.
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15767091
- Data publikacji: 14 października 2025 18:09 (1 godzinę temu)
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 3
- Piętro: 7 / 10
Mapa
Mazowieckie, Warszawa, Mokotów ,

Aleksandra Syrtów
+48XXXXXX772Podobne oferty
