- Nieruchomości na sprzedaż
Józefowiec - niski blok, 2 pokoje do wejścia, spokojna okolica!
- Pokoje2
- Łazienki1
- Powierzchnia 43.24m2
- Rodzaj Mieszkanie
- Cena 319 000 PLN
- MiastoKatowice
- Rok budowy-
Opis szczegółowy
Oferujemy do sprzedaży ładne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej dzielnicy Katowic - na Józefowcu przy ul. Mikusińskiego. Nieruchomość położona jest w niskim bloku na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym po termomodernizacji i składa się z następujących pomieszczeń: * widnej kuchni; * salonu z wnęką i wyjściem na balkon, * osobnej sypialni, * przedpokoju, * łazienki z kabiną prysznicową, * oddzielnego WC Do mieszkania przynależy dodatkowo piwnica.
Mieszkanie gotowe do objęcia od 1 września 2026r.
STAN TECHNICZNY Mieszkanie w dobry stanie, zadbane, gotowe do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.
LOKALIZACJA Spokojne sąsiedztwo z szybkim dojazdem do centrum Katowic i najważniejszych tras wylotowych. W pobliżu liczne punkty usługowe i handlowe, a także przystanki komunikacji miejskiej.
OPŁATY Cena mieszkania z komórką lokatorską: 319 000zł Miesięczne opłaty w granicach 687zł Prowizja biura. Koszty notarialne zakupu oraz wynagrodzenie pośrednika nie są wliczone w cenę nieruchomości.
Dodatkowe informacje: Karolina Pawlik tel. XXXXX795
ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI!
Więcej atrakcyjnych ofert apartamentów, domów i mieszkań do kupna i najmu, a także lokali komercyjnych, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub proszę wysłać zapytanie na adres mailowy, a prześlemy pełną ofertę aktualnych nieruchomości.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo nr 2679. Treść ogłoszenia sporządzana jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Na życzenie klienta bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15862031
- Liczba sypialni: 1
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 4 / 4
Cechy oferty
- System ogrzewania: Miejskie
Mapa
Śląskie, Katowice, Józefowiec, Mikusińskiego ,
Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Katowice, Józefowiec, Mikusińskiego
nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15862031
319 000 PLN
7 377 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 43.24m2
- Pokoje 2
- Łazienki 1
Opis - Józefowiec - niski blok, 2 pokoje do wejścia, spokojna okolica!
Mieszkanie gotowe do objęcia od 1 września 2026r.
Dodatkowe informacje: Karolina Pawlik tel. +48 602 250 795
ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI!