• Nieruchomości na sprzedaż

Kawalerka

  • Pokoje1
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 31m2
  • Rodzaj Mieszkanie - kawalerka
  • Cena 549 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1972

Opis szczegółowy

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Romaszewskiego

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 9 piętrowym budynku

Rok budowy: 1972

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 31m2 składa się z:
-jasny pokój dzienny z wyjściem na balkon,
-oddzielna kuchnia,
-łazienka,
-przedpokój z dużą szafą wnękową.

Powierzchnia dodatkowa:
-balkon z szerokim widokiem na miasto i zieleń.

Czynsz administracyjny wynosi około 500zł.

Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe z Księgą Wieczystą.

Parking-do dyspozycji mieszkańców dostępny jest ogólnodostępny parking.

Ekspozycja okien- południowy-zachód.

OKOLICA
Ogromnym atutem mieszkania jest doskonała lokalizacja oraz świetna komunikacja z każdą częścią Warszawy. Kilka minut spacerem dzieli nieruchomość od stacji metra Słodowiec, a liczne linie tramwajowe i autobusowe zapewniają szybki i wygodny dojazd zarówno do centrum miasta, jak i innych dzielnic.

W najbliższej okolicy znajdują się centra handlowe, sklepy, piekarnie, restauracje, kawiarnie oraz lokalny bazarek. Dla osób aktywnych dużym atutem będą pobliskie siłownie, kluby fitness, ścieżki rowerowe oraz tereny spacerowe, w tym ceniony Park Olszyna.

Lokalizacja idealnie sprawdzi się również jako inwestycja pod wynajem — szczególnie dla studentów i młodych osób pracujących w centrum. Dogodny dojazd do wielu warszawskich uczelni znacząco podnosi atrakcyjność nieruchomości.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.

Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889370
  • Data publikacji: 11 maja 2026 17:37 (1 godzinę temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 7 / 9

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Bielany ,
BIURO PIÓREK HOUSE

BIURO PIÓREK HOUSE

+48XXXXXX007
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Kawalerka na sprzedaż - Warszawa, Bielany

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15889370

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

549 000 PLN

17 710 zł/m2
Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

BIURO PIÓREK HOUSE

+48730173007

Główne cechy:

  • Powierzchnia 31m2
  • Pokoje 1
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1972

Opis - Mieszkanie

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 9 piętrowym budynku

Rok budowy: 1972

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 31m2 składa się z:
-jasny pokój dzienny z wyjściem na balkon,
-oddzielna kuchnia,
-łazienka,
-przedpokój z dużą szafą wnękową.

Powierzchnia dodatkowa:
-balkon z szerokim widokiem na miasto i zieleń.

Czynsz administracyjny wynosi około 500zł.

Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe z Księgą Wieczystą.

Ekspozycja okien- południowy-zachód.

OKOLICA

Zapraszam na prezentację nieruchomości.