- Nieruchomości na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe
- Pokoje2
- Łazienki1
- Powierzchnia 41.75m2
- Rodzaj Mieszkanie
- Cena 650 000 PLN
- MiastoWarszawa
- Rok budowy1970
Opis szczegółowy
2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Władysława Broniewskiego
BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku
Rok budowy: 1970
NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 41,75m2 składa się z:
-salon z wyjściem na balkon (ok.18m2)
-pokój (11 m2),
-oddzielna kuchnia (6m2),
-korytarz,
-łazienka (3m2).
Powierzchnia dodatkowa:
-balkon.
Czynsz administracyjny wynosi 900 zł.
Mieszkanie własnościowe.
Do mieszkania przynależy:
-piwnica o powierzchni 2,30 m2.
Parking-do dyspozycji mieszkańców dostępny jest ogólnodostępny parking.
Ekspozycja okien- południe, widok na zielone podwórko.
OKOLICA
Doskonała lokalizacja zapewniająca wygodną komunikację i szybki dojazd do trasy S8. Budynek położony w otoczeniu starodrzewia oraz dużej ilości zieleni, co gwarantuje ciszę i przyjemną atmosferę do życia. W pobliżu znajdują się Lasek Lindego, Las Bielański oraz tereny AWF – idealne miejsca na spacery, rekreację i aktywny wypoczynek.
W najbliższej okolicy dostępne są liczne placówki oświatowe – szkoły, przedszkola i żłobki – a także sklepy i punkty usługowe, w tym Rossmann, Biedronka oraz Lidl. Wszystko, co potrzebne do codziennego komfortu, znajduje się w zasięgu ręki.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.
W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.
Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (Adres www ukryty)
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15891341
- Data publikacji: 14 maja 2026 16:46 (27 minut temu)
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 3 / 10
Mapa
Mazowieckie, Warszawa, Bielany ,
Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Bielany
nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15891341
650 000 PLN
15 569 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 41.75m2
- Pokoje 2
- Łazienki 1
- Rok budowy 1970
Opis - Mieszkanie
BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku
Rok budowy: 1970
NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 41,75m2 składa się z:
-salon z wyjściem na balkon (ok.18m2)
-pokój (11 m2),
-oddzielna kuchnia (6m2),
-korytarz,
-łazienka (3m2).
Powierzchnia dodatkowa:
-balkon.
Czynsz administracyjny wynosi 900 zł.
Mieszkanie własnościowe.
Do mieszkania przynależy:
-piwnica o powierzchni 2,30 m2.
Ekspozycja okien- południe, widok na zielone podwórko.
OKOLICA
Zapraszam na prezentację nieruchomości.
W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
730 173 007, 530 835 079