• Nieruchomości na sprzedaż

Mieszkanie 3 pokoje / 1 piętro oś Kopernik

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 61m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 370 000 PLN
  • MiastoLegnica
  • Rok budowy1978

Opis szczegółowy

"Nieruchomości Apartament"
Małgorzata Świetłowicz
    tel. XXXXX800

                Mieszkanie 3 pokoje 57 m2 /1 piętro/ oś Kopernik 

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 57 m², położone na 1. piętrze w zadbanym, 10‑piętrowym bloku w Legnicy. Lokalizacja zapewnia wygodę codziennego życia oraz szybki dostęp do pełnej infrastruktury.
Mieszkanie składa się z 3 ustawnych pokoi - idealne do aranżacji jako salon, sypialnie lub gabinet, kuchnia do własnej aranżacji, łazienka, przedpokój, balkon Do mieszkania przynależy  piwnica o pow. 4 m². Czynsz do spółdzielni: 670 zł (w tym fundusz remontowy i ogrzewanie miejskie), ciepła woda z piecyka gazowego, typu junkers, mieszkanie jasne, z dużym potencjałem aranżacyjnym. Spokojne, dobrze skomunikowane osiedle, pełna infrastruktura: sklepy, szkoły, przystanki, tereny zielone oraz ogólne dostępne parkingi. To idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję na wynajem - osiedle Kopernik cieszy się niesłabnącą popularnością na legnickim rynku nieruchomości.

GORĄCO POLECAM ! ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
Zapraszam na prezentację również w dni wolne od pracy po wcześniejszym ustaleniu.
Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego!
Małgorzata Świetłowicz / opiekun oferty
XXXXX800

 

GORĄCO POLECAM ! ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego!
Małgorzata Świetłowicz / opiekun oferty
XXXXX800

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Prowizja jest uzgadniania indywidualnie, na spotkaniu i zależy od zakresu wykonywanych obowiązków na rzecz klienta zamawiającego.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 2024 r. o zmianie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o ochronie baz danych oraz ustawy o zbiorowym zarządzaniu prawami autorskimi i prawami pokrewnymi, wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894101
  • Data publikacji: 16 maja 2026 21:52 (3 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 1 / 10

Mapa

Dolnośląskie, Legnica ,
MAŁGORZATA ŚWIETŁOWICZ

MAŁGORZATA ŚWIETŁOWI...

+48XXXXXX800
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Legnica

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15894101

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

370 000 PLN

6 066 zł/m2
Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 61m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1978

Opis - Mieszkanie 3 pokoje / 1 piętro oś Kopernik

"Nieruchomości Apartament"
Małgorzata Świetłowicz
    tel. 793 775 800

                Mieszkanie 3 pokoje 57 m2 /1 piętro/ oś Kopernik 

GORĄCO POLECAM ! ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego!
Małgorzata Świetłowicz / opiekun oferty
793 775 800

 

GORĄCO POLECAM ! ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!