• Nieruchomości na sprzedaż

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 31m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 175 000 PLN
  • MiastoŁódź
  • Rok budowy1900

Opis szczegółowy

Wyposażone dwupokojowe mieszkanie w niskiej cenie! Tylko 175 tys. zł ul. Grabowa, Łódź
Szukasz własnego miejsca, które nie nadwyręży Twojego budżetu? Mam do zaoferowania mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy o powierzchni blisko 32 m² przy ul. Grabowej 10. To prawdziwa okazja na łódzkim rynku w tej cenie zyskujesz w pełni funkcjonalny układ: salon z aneksem kuchennym, oddzielną sypialnię, łazienkę i hol z mnóstwem miejsca do przechowywania. Okna mieszkania wychodzą na zachód, co zapewnia przyjemne popołudniowe i wieczorne światło.
Głównym atutem oferty jest cena 175 000 zł. W tej kwocie trudno o tak dobrze rozplanowaną przestrzeń. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane (pozostaje także sprzęt AGD, a jedynie telewizory zostaną zabrane) i gotowe do wprowadzenia, co czyni je idealną propozycją zarówno dla singla, pary, jak i jako gotowy produkt inwestycyjny pod wynajem.
Przemyślany układ i funkcjonalna przestrzeń:
Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnej użyteczności. Mimo metrażu 31.86 m², wnętrze wydaje się przestronne dzięki świetnemu rozplanowaniu stref.
Dużo miejsca do przechowywania: wygospodarowana w holu przestrzeń pozwala utrzymać porządek bez zagracania mieszkania.
Salon z aneksem kuchennym: serce mieszkania, gdzie strefa wypoczynkowa łączy się z kuchenną.
Oddzielna sypialnia: zapewnia prywatność i komfort, co jest dużą zaletą w tym metrażu.
Funkcjonalna łazienka: zadbane, w pełni wyposażone wnętrze.
Ogrzewanie i koszty:
Lokal posiada sprawne ogrzewanie elektryczne (dwa kominki elektryczne i jeden panel grzewczy na podczerwień), co zapewnia pełną niezależność sam decydujesz w którym pomieszczeniu włączyć ogrzewanie, sam także decydujesz o sezonie grzewczym i zużyciu energii. Mieszkanie znajduje się pośrodku budynku, więc tylko jedna ściana jest zewnętrzną. Orientacyjne koszty energii elektrycznej na przestrzeni roku, średnio na miesiąc to ok. 490 zł.
Lokalizacja ul. Grabowa (Górna / Górniak):
Mieszkanie znajduje się w dobrze skomunikowanej części Łodzi, z szybkim dostępem do centrum miasta oraz ul. Piotrkowskiej. W najbliższym otoczeniu dostępna jest pełna infrastruktura miejska sklepy, punkty usługowe, apteki oraz codzienne usługi.
W pobliżu znajdują się również główne ciągi komunikacyjne (m.in. ul. Przybyszewskiego i Kilińskiego), co zapewnia bardzo dobre połączenia tramwajowe i autobusowe z każdą częścią Łodzi, w tym z centrum, Dworcem Łódź Fabryczna oraz Politechniką Łódzką. Okolica ma typowo miejski, ale jednocześnie osiedlowy i spokojniejszy charakter, z zabudową kameralną i łatwym dostępem do zieleni oraz terenów spacerowych w dalszym otoczeniu.

Najważniejsze informacje:
Cena: 175 000 zł bezkonkurencyjna propozycja w tej lokalizacji!
Układ: salon z aneksem + oddzielna sypialnia
Atut: bardzo dobrze rozplanowane wnętrze z dużą ilością miejsca do przechowywania
Stan: w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania od zaraz
Ogrzewanie: elektryczne
Ekspozycja: zachodnia
To mieszkanie łączy w sobie funkcjonalność dwupokojowego lokalu z ceną, jakiej próżno szukać na dzisiejszym rynku. Oferty w tej cenie znikają błyskawicznie nie pozwól, by ktoś Cię ubiegł!
Zapraszam do kontaktu i na prezentację nieruchomości.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894324
  • Data publikacji: 18 maja 2026 19:10 (3 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 2 / 4

Mapa

Łódzkie, Łódź, Śródmieście ,
Piotr Milczarek

Piotr Milczarek

+48XXXXXX080
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Łódź, Śródmieście

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15894324

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

175 000 PLN

5 645 zł/m2
Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

Piotr Milczarek

+48699585080

Główne cechy:

  • Powierzchnia 31m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1900

Opis - Mieszkanie

Przemyślany układ i funkcjonalna przestrzeń:
Funkcjonalna łazienka: zadbane, w pełni wyposażone wnętrze.