• Nieruchomości na sprzedaż

BEZ PCC! BEZ PROWIZJI! Apartament 4 pok.salon 35m2

  • Pokoje4
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 80m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 1 550 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2026

Opis szczegółowy

Wyjątkowy, apartament z dużą loggią w okazyjnej cenie- blisko centrum

Szukasz przestrzeni, która łączy nowoczesny design z funkcjonalnością i świetną lokalizacją? To 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Kolejowej to propozycja dla osób ceniących komfort, przestrzeń i miejski styl życia.

Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w nowoczesnym, 7-piętrowym budynku o wysokim standardzie. Dzięki narożnemu układowi oraz dużym przeszkleniom wnętrza są doskonale doświetlone, a przestronny układ daje ogromne możliwości aranżacyjne.

Układ apartamentu
Salon z aneksem kuchennym (35 m²) z gabinetem (10 m²) w części dziennej : Imponujące, jasne serce domu, w którym bez trudu wydzielisz strefę wypoczynkową, dużą jadalnię oraz komfortowy aneks kuchenny i miejsce do pracy.

Sypialnia główna (12 m²): Przestronna i ustawna, idealna na strefę prywatną dla rodziców.

Dodatkowa sypialnia (po 10 m²): Doskonale sprawdzą się jako pokój dla dzieci, lub przytulna sypialnia gościnna.

Dwie łazienki: Pełen komfort i wygoda dla całej rodziny, pozwalające na eliminację porannych kolejek i dowolną aranżację (np. wanna w jednej, prysznic w drugiej).

Garderoba: Praktyczne, osobne pomieszczenie, które pozwoli utrzymać idealny porządek w mieszkaniu.

Przestronna loggia (9 m²): Świetne miejsce na poranną kawę lub wieczorny relaks na świeżym powietrzu.

Doskonała lokalizacja: Wola, która tętni życiem
Mieszkanie przy ul. Kolejowej to punkt łączący biznesowe serce Warszawy z doskonałą infrastrukturą. W pieszym zasięgu znajdziesz stacje metra, przystanki tramwajowe, Dworzec Zachodni oraz modne punkty towarzyskie i gastronomiczne, takie jak Browary Warszawskie czy Fabryka Norblina.

Dlaczego warto wybrać tę ofertę?
Mieszkanie w stanie deweloperskim - do własnej, wymarzonej aranżacji.

Oszczędność na starcie - brak podatku PCC 2%.

Dodatkowe udogodnienia - istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej oraz komórki lokatorskiej.

Szukasz czegoś innego? Posiadamy w ofercie również inne mieszkania z rynku pierwotnego i wtórnego na terenie całej Warszawy. Z przyjemnością pomogę dopasować lokal do Twoich potrzeb.

Brzmi jak Twoje nowe miejsce na ziemi? Nie zwlekaj - tak przestronne, narożne apartamenty z loggią w tej lokalizacji znikają z rynku najszybciej.

Zadzwoń lub napisz wiadomość, aby umówić się na prezentację w dogodnym dla Ciebie terminie!
Przedstawione w ogłoszeniu wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Dla Państwa wygody odbieramy telefony od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00, w sobotę 10:00 do 14:00.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym biurze na Marinie Mokotów od poniedziałku do piątku w godz.od 10:00 do 19:00, w sobotę 10:00 do 14:00

*** Większość naszych klientów pochodzi z polecenia wiec będziemy wdzięczni jeśli polecą nas Państwo Swoim znajomym i przyjaciołom ***

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma Hampton Home nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność. W przypadku transakcji pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji za wykonaną usługę pośrednictwa.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w celu udzielenia odpowiedzi na skierowane mailowo, telefonicznie lub osobiście zapytanie jest Hampton Home Beata Wróblewska z siedzibą w Warszawie przy ul. Przejazd 4lok.U4, 02-654 Warszawa. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pełną treść Klauzuli Informacyjnej oraz więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce RODO - Klauzule Informacyjne. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894867
  • Data publikacji: 18 maja 2026 20:37 (1 godzinę temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 4
  • Piętro: 1 / 7

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Wola ,
Paweł Wróblewski

Paweł Wróblewski

+48XXXXXX404
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Wola

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15894867

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 550 000 PLN

19 375 zł/m2
Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Paweł Wróblewski

+48535530404

Główne cechy:

  • Powierzchnia 80m2
  • Pokoje 4
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 2026

Opis - BEZ PCC! BEZ PROWIZJI! Apartament 4 pok.salon 35m2

Doskonała lokalizacja: Wola, która tętni życiem