• Nieruchomości na sprzedaż

Działka budowlana

  • Pokoje-
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 1524m2
  • Rodzaj Działka budowlana
  • Cena 320 000 PLN
  • MiastoStare budy
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Na sprzedaż działka, która stanowi idealną przestrzeń do rozpoczęcia nowego etapu życia w otoczeniu natury, ciszy i spokoju, a jednocześnie z szybkim i komfortowym dostępem do miasta.

Nieruchomość położona jest w zielonej, kameralnej okolicy, gwarantującej prywatność oraz codzienny kontakt z naturą. Dojazd zapewnia gminna, utwardzona droga, co przekłada się na wygodny dostęp przez cały rok.

To miejsce daje szerokie możliwości zagospodarowania i stworzenia wymarzonego domu dopasowanego do indywidualnych potrzeb i stylu życia. Przestrzeń, która pozwala zwolnić tempo, odetchnąć i cieszyć się codziennością w harmonii z otoczeniem.

Jeśli poszukujesz nieruchomości, która łączy spokój podmiejskiego życia z wygodą sprawnego dojazdu do miasta, ta oferta z pewnością zasługuje na Twoją uwagę.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości być może właśnie tutaj znajdziesz miejsce, w którym zaczniesz realizować swoje plany.

Lokalizacja: Stare Budy
Powierzchnia: 1524 m2,
Rodzaj działki: budowlana,

Cena: 320 000 zł ( 210 zł/m2 )

Powierzchnia w hektarach: 1524 ha,
położenie: Wieś, dojazd: utwardzony, dojazd (opis): gminny utwardzony , media: prąd , woda ,kanalizacja , gaz , kanalizacja: miejska, woda: miejska, elektryczność, gaz, wymiary działki: 41,1x37,6,

Więcej informacji oraz możliwość umówienia spotkania:

Agent prowadzący:
Iwona Wadas
tel.: XXXXX629
e-mail:

--- Zapraszamy ---
Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897005
  • Data publikacji: 21 maja 2026 15:37 (1 dzień temu)

Mapa

Mazowieckie, Stare Budy ,
Iwona Wadas

Iwona Wadas

+48XXXXXX629
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Działka budowlana na sprzedaż - Stare Budy

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15897005

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

320 000 PLN

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

Iwona Wadas

+48797600629

Główne cechy:

  • Pow. działki 1524m2

Opis - Działka Budowlana

Lokalizacja: Stare Budy
Powierzchnia: 1524 m2,
Rodzaj działki: budowlana,

Cena: 320 000 zł ( 210 zł/m2 )

Powierzchnia w hektarach: 1524 ha,

Więcej informacji oraz możliwość umówienia spotkania:

Agent prowadzący:
Iwona Wadas
tel.: 797600629
e-mail: [email protected]

--- Zapraszamy ---

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897005
  • Data publikacji: 21 maja 2026 15:37 (1 dzień temu)