• Nieruchomości na sprzedaż

Dom wolnostojący

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 35m2
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Cena 260 000 PLN
  • MiastoAdampol
  • Rok budowy2021

Opis szczegółowy

ADAMPOL OBOK URLI ... gmina Jadów powiat Wołomiński

DOM 35 M2 W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM NA DUŻEJ DZIAŁCE.
Opis nieruchomości :
Zapraszamy do zapoznanie się z ofertą zabudowanej działki 1783 m2 o wymiarach ok. 37 m 2 szerokości i 50 m 2 długości. Działka zabudowana domkiem ok. 35 m 2 ( 8X4.3) pobudowanym na zgłoszenie.
Budynek budowany zgodnie ze sztuką budowlaną. Sprzedawany jest w stanie surowym zamkniętym.
Pobudowany z pustaka , blacha na dachu, okna PCV. W domu wydzielony łazienka . Reszta to otwarta przestrzeń. Wnętrza gotowe do własnej aranżacji instalacyjnej.

Media :

-prąd - skrzynka w działce .
-woda miejska i kanalizacja w ulicy - do podłączenia .
DLA KOGO

To idealne rozwiązanie dla osób z wizją indywidualnego wykończenia domu, chcących uniknąć najtrudniejszych prac konstrukcyjnych, a jednocześnie dysponujących budżetem i czasem na nadzór wykończeniówki.

Osób szukających oszczędności (zorientowanych na "robociznę we własnym zakresie")

Jeśli masz umiejętności budowlane, możesz samodzielnie wykonać ocieplenie, rozprowadzić instalacje czy położyć płytki, oszczędzając znaczną część budżetu.
Inwestorów z elastycznym budżetem. Etap ten jest odpowiedni dla tych, którzy chcą rozłożyć koszty budowy w czasie.
TY DECYDUJESZ CZY MIESZKASZ CAŁOROCZNIE CZY WEEKENDOWO .

Lokalizacja

Adampol to miejscowość obok Borzym i Urli.
250 m do lasu.
W okolicy most linowy w Bednarach- zaledwie rzut beretem od Adampola, na rzece Liwiec. . Spływy kajakowe Liwcem:
Urle i sąsiednie miejscowości to lokalne centrum kajakarstwa. Rzeka ma tu malownicze zakola i piaszczyste plaże. Rezerwat przyrody Śliże.
W Adampolu oraz w jego najbliższej okolicy funkcjonują mniejsze sklepy spożywczo-przemysłowe i lokalne punkty handlowe zaspokajające codzienne potrzeby.
STAN PRAWNY
Pełna własność, działka objęta planem miejscowym, przeznaczona pod zabudowę mieszknową jednorodzinną , 40% pod zabudowę.
PODSUMOWANIE
Możesz mieć swój azyl i wypoczywać od zaraz tylko godzinę drogi od Warszawy za jedyne 260 tys złotych.
Zapraszam ..
Zadzwoń XXXXX779 przyjedź obejrzyj.
NIE SZUKAJ DALEJ OFERTA DOSTĘONA TYLKO W NASZYM BIURZE NIERUCHOMOŚCI..

ZNAJDŹ NAS WPISUJĄC W PRZEGLĄDARKĘ GOOGLE - ATODOM STRONA GŁÓWNA

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897262
  • Data publikacji: 22 maja 2026 09:22 (7 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2

Mapa

Mazowieckie, Adampol ,
Wioletta Nguyen

Wioletta Nguyen

+48XXXXXX779
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom wolnostojący na sprzedaż - Adampol

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15897262

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

260 000 PLN

7 429 zł/m2
Adampol (Mazowieckie, gm. Jadów)

Wioletta Nguyen

+48508239779

Główne cechy:

  • Powierzchnia 35m2
  • Pokoje 2
  • Rok budowy 2021

Opis - Dom Wolnostojący

ADAMPOL OBOK URLI ... gmina Jadów powiat Wołomiński

DOM 35 M2 W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM NA DUŻEJ DZIAŁCE.
Opis nieruchomości :

Media :

-prąd - skrzynka w działce .
-woda miejska i kanalizacja w ulicy - do podłączenia .
DLA KOGO

TY DECYDUJESZ CZY MIESZKASZ CAŁOROCZNIE CZY WEEKENDOWO .

Lokalizacja

Adampol to miejscowość obok Borzym i Urli.
250 m do lasu.