• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Białystok Sienkiewicza

Znalezionych ofert: 18

15889816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27862349 15889816 Prezentujemy na sprzedaż lokal usługowy blisko centrum przy ul. Sienkiewicza 813.Obecnie jest tu prowadzona działalność gastronomiczna. Powierzchnia 32,80 m2. Wejście bezpośrednio z ulicy na poziom -1. Najważniejsze atuty nieruchomości: świetna lo...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

199 000 PLN (6 067 zł/m2)

1
-
32.8 m2
1993
15889876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Białystok 27862748 15889876 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61 m2, zlokalizowane na cenionym osie...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

530 000 PLN (8 689 zł/m2)

4
1
61 m2
1973
15851636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje, ul. Jurowiecka, nowe budownictwo 27012965 15851636 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuję nowoczesne, 39-metrowe mieszkanie w apartamentowcu z 2024 roku przy ul. Jurowieck...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

539 000 PLN (13 821 zł/m2)

2
1
39 m2
2024
15868917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sienkiewicza | 3 pokoje | 48,2m2 | 1 piętro 27394336 15868917 Nie każdy szuka „gotowca”.Niektórzy szukają możliwości.To mieszkanie przy ul. Sienkiewicza to właśnie taka przestrzeń — czysta karta, którą możesz zaprojektować dokładnie pod siebie.PODSTAWOWE INFORMACJE• Powierzchnia: 48,20 m²• Piętro: 1 4• Lokaliz...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

395 000 PLN (8 229 zł/m2)

3
1
48 m2
-
15878388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Białystok, 3-pokojowe mieszkanie 27595193 15878388 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ 61 m² UL. FABRYCZNA OS. SIENKIEWICZA DO REMONTUNa sprzedaż mieszk...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

429 000 PLN (7 033 zł/m2)

3
1
61 m2
1973
15877785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetna lokalizacja-2 pokoje 27578787 15877785 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Jeżeli szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji zarówno do zamieszkania jak i inwestycyjn...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

359 000 PLN (9 972 zł/m2)

2
1
36 m2
1960
15851230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 111 m2 blisko centrum 27012649 15851230 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu ofertę wyjątkowego lokalu w Centrum Białegostoku, zlokalizowanego na 5 piętr...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

890 000 PLN (8 018 zł/m2)

4
-
111 m2
2002
15851344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 111 m2 blisko centrum 27012547 15851344 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu ofertę wyjątkowego lokalu w Centrum Białegostoku, zlokalizowanego na 5 piętr...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

890 000 PLN (8 018 zł/m2)

4
1
111 m2
2002
15851459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe blisko centrum Białegostoku 27012996 15851459 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Z przyjemnością prezentuję Państwu komfortowe, przestronne i doskonale zaprojektowane 4-poko...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

580 750 PLN (8 066 zł/m2)

4
2
72 m2
1988
15851369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kancelaria/biuro/gabinety 27012548 15851369 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu ofertę wyjątkowego lokalu w Centrum Białegostoku, zlokalizowanego na 5 piętr...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

890 000 PLN (8 018 zł/m2)

7
-
111 m2
2021
15856873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27106373 15856873 Na sprzedaż mieszkanie - Białystok, os. Sienkiewicza, ul. Ciepła 19 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,7 m² , położone w Białymstoku na osiedlu Sienkiewicza , przy ul. Ciepłej 19 . To poszukiwana lokalizacja blisko cen...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

339 000 PLN (7 533 zł/m2)

3
-
45 m2
1975
15867220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27339503 15867220 3 pokojowe po generalnym remoncie blisko Centrum ul. Nowogródzka Super oferta do zamieszkania lub inwestycyjnie! Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m² , położone na popularnym osiedlu Sienkiewicza, przy...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

539 000 PLN (9 136 zł/m2)

3
-
59 m2
1959