• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Głowienka Podmiejska

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Podmiejska i Głowienka

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15890442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad morzem pod inwestycję | Mikoszewo 27877446 15890442 Dom nad morzem z potencjałem inwestycyjnym Mikoszewo 195,6 m² 9 pokoiNa sprzedaż przestronny, wolnostojący dom położony w spokojnej części Mikoszewa, przy ul. Długiej, z bezpośrednim sąsiedztwem lasu i niedużą odległością od plaży.Nieruchomość ide...

Mikoszewo (Pomorskie, gm. Stegna)

1 379 000 PLN (7 072 zł/m2)

9
4
195 m2
2013
15889118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27845234 15889118 Okolice ul. Grota-Roweckiego Dom bliźniak 5 pokoi Garaż Dla obcokrajowcówPROMOCJA DO 1 MAJA 2026 r. !!!!! Na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej okolicy w rejonie ul. Grota-Roweckiego. Możliwość zak...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 999 PLN (7 540 zł/m2)

5
-
126 m2
2025
15889069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27842637 15889069 Okazja! Promocja ! Nowoczesny bliźniak 100 m² z działką 415 m² – komfort, przestrzeń i natura Nowa niższa cena!!!!!!!! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, która łączy wygodę nowoczesnego budownictwa z klimatem spokojnej, zielonej okolicy. Połowa dom...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

798 999 PLN (7 950 zł/m2)

5
1
100.5 m2
2025
15889028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27841895 15889028 Ok. Opolska Bliźniak4 pok125m2Lux Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony okolice ul. Opolska , na spokojnym osiedlu. Nieruchomość została wykończona w podwyższonym standardzie, z dbałością o jakość materiałów oraz komfort codzienn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 149 000 PLN (9 119 zł/m2)

4
2
126 m2
2016
15888988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27838327 15888988 Na sprzedaż GOTOWY Dom typu bliźniak okolice Sułowskiej Oferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z działką o powierzchni 500 m². Możliwość wyboru strony PRAWALEWA. Inwestycja w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Wrocławia.Uk...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

865 000 PLN (7 205 zł/m2)

4
2
120.05 m2
2025
15888741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27823115 15888741 Blizniak Okazja - cena PROMOCJAOk Karwiany szukalice Ostatni bliźniak w promocyjnej cenie !Oferta bez podatku PCC oraz prowizji.Polecam na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115 m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej o...

Szukalice (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

949 999 PLN (7 917 zł/m2)

5
3
120 m2
2026
15866945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dochodowa kamienica | Gdynia Orłowo 27331766 15866945 Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta - Gdynia Orłowo. Dochodowa kamienica z 1938 roku, oferująca kilkanaście niezależnych jednostek najmu i stabilny przychód od pierwszego dnia. Idealna zarówno ...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 490 000 PLN (10 022 zł/m2)

12
5
448 m2
1938
15891425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27897065 15891425 Na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w najbardziej pożądanej i prestiżowej dzielnicy Szczecina – Pogodno. Dzielnicę tą charakteryzuje bogata infrastruktura, wiele terenów zielonych (parki, skwery), punkty użyteczności publicznej, bliski dos...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 729 000 PLN (4 549 zł/m2)

12
3
380.11 m2
1980
15885738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zielona enklawa | Dom całoroczny z sadem i lasem! 27739982 15885738 Na sprzedaż działka z wyremontowanym domem całorocznym w konstrukcji szkieletowej w Kopkach (powiat otwocki) tuż obok rzeki Świder.Na działce znajduje się własny sad z jednej strony i prywatny las sosnowo- świerkowy z drugiej.Całość znajduje się w ot...

Kopki (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 190 000 PLN (12 143 zł/m2)

3
1
98 m2
2021
15654843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący | Kameralne osiedle | SMART HOME 23378564 15654843 DOM WOLNOSTOJĄCY NA KAMERALNYM I CICHYM OSIEDLUDescription in English available on request.Najważniejsze informacje - Ul. Rosy, Wilanów- 276,35 m2- działka 1202 m2 (około 39 x 31 m)- wybudowany w 2017 roku, wykończony w 2018 r.- 4 pokoje (z opcją prz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 750 000 PLN (13 538 zł/m2)

4
2
277 m2
2017
15891387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom idealny dla dwóch rodzin w Białych Błotach 27896626 15891387 Nowa Oferta Domu w centralnej części Białych Błot.Dostępny wyłącznie w naszej ofercie. Budynek wolnostojacy, wybudowany w latach 80tych XXw. Bardzo solidna konstrukcja, ze ścianami dwudziałowymi gdzie mur ma około 40cm grubości (dwudziałowy z pustką ...

Białe Błota (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

750 000 PLN (4 688 zł/m2)

6
2
160 m2
1985
15891393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27896618 15891393 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej-typowego projektu z lat 70-tych tzw. kostka, położony na działce o powierzchni 477 m2.Dom zbudowany w 1978 roku, budowany dla siebie, z dobrej jakości materiałów ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

849 000 PLN (6 064 zł/m2)

4
2
140 m2
1978