• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Józefów

Znalezionych ofert: 52

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15697483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24133109 15697483 Działka budowlana 1528 m² przy lesie Idealna lokalizacja Józefów, gm. Pniewy, pow. grójeckiMarzysz o własnym domu w otoczeniu natury, ale nie chcesz rezygnować z komfortu bliskości miasta? Ta działka to idealne połączenie spokoju, zieleni i świetne...

Józefów (Mazowieckie, gm. Pniewy)

137 520 PLN

-
-
1528 m2
-
15472448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19342584 15472448 Działka budowlana, nieogrodzona, częściowo zalesiona. Jest plan zagospodarowania przestrzennego tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Wymiary działki 26na 54 metry węższym bokiem od drogi. W odległości około 200m od działki powstaje osiedle d...

Józefów (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

418 900 PLN

-
-
1420 m2
-
15775560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25681067 15775560 Na sprzedaż działka gruntu o regularnym, kwadratowym kształcie, położona w miejscowości Józefów, gmina Zgierz w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie kilkanaście minut od Łodzi.Działka ma bardzo dobre proporcje, co umożliwia wygodną zabudowę domu j...

Józefów (Łódzkie, gm. Zgierz)

350 000 PLN (209 zł/m2)

-
-
1678 m2
-
15885272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27721747 15885272 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 919 m², położona przy ul. Polnej w jednej z najbardziej cenionych i rozwijających się części Józefowa — miejscu, które harmonijnie łączy kameralny charakter, oto...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 250 000 PLN (1 360 zł/m2)

-
-
919 m2
-
15627427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22784049 15627427 Działka o pow 1657 m2 przeznaczona w MPZP pod rzemiosło i drobną wytwórczość symbol UR2 w rejonie cmentarza. Obecnie na działce drzewa, działka nie ogrodzona o regularnym kształcie zbliżonym do kwadratu. Dojazd do działki od ulicy Puszki...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

600 000 PLN (362 zł/m2)

-
-
1657 m2
-
14094968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 103341 14094968 Dwie działki o pow. 1200m z udziałem w drodze, łącznie 2500m.Wydana WZ na dwa domy o pow. po ok. 170m.Możliwa sprzedaż całości za 850000, lub połowy.Kontakt: 501 74 24 58 Grzegorz Łazicki-----------------------------------------Informujemy, że treść ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

450 000 PLN

-
-
1200 m2
-
14398740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 125906 14398740 Do sprzedania duża działka łącząca w sobie potencjał deweloperski, świetną lokalizację i bliskość przyrody.Lokalizacja:ok. 11 km od Radzyminaok. 33 km od Warszawymiędzy Czarnkowem a Józefowem, powiat wołomińskizaledwie 1500 m od rzeki BugTo miejsce ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Dąbrówka)

1 450 440 PLN (135 zł/m2)

-
-
10744 m2
-
15618572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z potencjałem usługowym !!!! 22569030 15618572 Na sprzedaż: Atrakcyjna działka inwestycyjno-budowlana - 1737 m², Józefów Nadwiśle, Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1737 m², położona w gminie Józefów, zaledwie 150 m od Alei Nadwiślańskiej. Do granicy administracyjnej Warszawy ok. 1 km, ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

915 000 PLN

-
-
1737 m2
-
15665202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23584120 15665202 Na sprzedaż piękna działka w Józefowie o powierzchni 1675m2 MPZP, teren leśny z dopuszczeniem do zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, realizowanej w formie zabudowy wolnostojącej lub bliźniaczej.Maksymalna wysokość zabudowy: 2 kondygnacje naziemne ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 190 000 PLN

-
-
1675 m2
-
15824379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26643781 15824379 Cicha działka w Józefowie, 1200m ( 30 x 40m ), w otoczeniu domów jednorodzinnych.Prąd i gaz w drodze - ok 50m od działkiBlisko na spacer nad Wisłę. Tuż obok Mazowiecki Park Krajobrazowy - wszystko to ok 600mWarunku zabudowy - zamówione, niebawem.Auto...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

625 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15490613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 19750915 15490613 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCINieruchomościowa Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka] zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo w...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

784 801 PLN (322 zł/m2)

-
-
2435 m2
-
15049511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 8086350 15049511 Działka z domem do rozbiórki lub przebudowy.LOKALIZACJANieruchomość znajduje się w miejscowości Józefów, gmina Głowaczów. Leśna okolica gwarantuje stały kontakt z naturą. Wieś zamieszkuje kilkadziesiąt osób, co czyni ją miejscem na idealną ucieczkę o...

Józefów (Mazowieckie, gm. Głowaczów)

200 000 PLN

-
-
20900 m2
-