• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Zabrze

Znalezionych ofert: 16

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15791201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25986784 15791201 Zabrze ul. Kasprowicza! Nowe osiedle! 0statnie budowlane w cichej i zielonej okolicy. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w Zabrzu - Biskupice przy ul. Kasprowicza Dostępnych są dwi...

Zabrze (Biskupice) (Śląskie, gm. Zabrze)

240 996 PLN

-
-
604 m2
-
15841230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26788190 15841230 Nieruchomość położona w Zabrzu w rejonie ul. Makoszowskiej o powierzchni 38408 m2 w skład której wchodzi działka 651 zapisana w księdze wieczystej GL1Z000130760. Nieruchomość o nieregularnym kształcie stanowi teren poprz...

Zabrze (Makoszowy) (Śląskie, gm. Zabrze)

2 000 000 PLN (52 zł/m2)

-
-
38408 m2
-
15806940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26355549 15806940 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa użytkowania wieczystego działki gruntu nr 489534 o pow. 2.505 m2 (KW nr GL1Z0001...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

216 000 PLN (86 zł/m2)

-
-
2505 m2
-
15887766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27792672 15887766 Nieruchomość położona w Zabrzu przy Al. J. Nowaka-Jeziorańskiego o łącznej powierzchni 12419 m², w skład których wchodzą działki 921150, 920146, 922186, 923187, 924188, 925231 zapisane w księgach wieczystych GL1Z000239346, GL1Z000010330, GL...

Zabrze (Os. kopernika) (Śląskie, gm. Zabrze)

124 190 PLN (10 zł/m2)

-
-
12419 m2
-
15856103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27083197 15856103 Nieruchomość położona w Zabrzu w rejonie ul. Makoszowskiej o łącznej powierzchni 59557 m2, w skład której wchodzą działki 641, 621, 561, 571, 721 zapisane w księdze wieczystej nr GL1Z000130760. Kompleks nieruchomości o ni...

Zabrze (Makoszowy) (Śląskie, gm. Zabrze)

4 000 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
59557 m2
-
15727497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24719432 15727497 Działka nr 83779 o powierzchni 14322 m2 zapisana w księdze wieczystej nr GL1Z000195626. Teren nieruchomości o nieregularnym kształcie, w dużej części porośnięty krzewami i drzewami o dużych nierównościach, nieogrodzony. D...

Zabrze (Os. młodego górnika) (Śląskie, gm. Zabrze)

1 100 000 PLN (77 zł/m2)

-
-
14322 m2
-
15719075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24559570 15719075 Sprzedaż nieruchomości położonej w Zabrzu w rejonie ul. Ziemskiej, o łącznej powierzchni 47909 m2, zapisanej w księdze wieczystej GL1Z0000057615 prowadzonej przez Sąd Rejonowy Zabrzu w skład której wchodzi: prawo użytkowania wieczystego nie...

Zabrze (Biskupice) (Śląskie, gm. Zabrze)

1 473 400 PLN (31 zł/m2)

-
-
47909 m2
-
15727328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24715874 15727328 Nieruchomość niezabudowana w skład której wchodzą działki nr 18716, 18816 o łącznej powierzchni 154656 m2 zapisane w księdze wieczystej nr GL1Z000260764. Nieruchomość o nieregularnym kształcie, porośnięta krzewami i drzewami. Nieruchomość p...

Zabrze (Os. młodego górnika) (Śląskie, gm. Zabrze)

1 600 000 PLN (10 zł/m2)

-
-
154656 m2
-
15727580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24720983 15727580 Nieruchomośćskłada się ze zwartego kompleksu czterech działek gruntu nr 44815, 40815, 41015, 40915 zapisanych w księdze wieczystej nr GL1Z000266069 - w wyznaczonej do sprzedaży części o powierzchni łącznej 5756 m2- oraz dwóch budynków prze...

Zabrze (Biskupice) (Śląskie, gm. Zabrze)

1 269 000 PLN (220 zł/m2)

-
-
5756 m2
-
15727499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24719434 15727499 Działki nr 230618, 232416, 1093, 1003, 170719, 595038, 472938, 5022237, 5019237, 4900237, 5020237, 4903237, 18820 o łącznej powierzchni 447409 m2 zapisane w księgach wieczystych nr: GL1Z000246285, GL1Z000180057. Działki tworzą zwarty komple...

Zabrze (Mikulczyce) (Śląskie, gm. Zabrze)

22 000 000 PLN (49 zł/m2)

-
-
447409 m2
-
15727500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24719435 15727500 Działki nr 154426, 228726 o łącznej powierzchni 10348 m2 zapisane w księdze wieczystej nr GL1Z000180301. Działki częściowo porośnięte zielenią nieurządzoną. Najbliższe otoczenie stanowi cmentarz, ogródki działkowe, tereny zielone. W dalszej...

Zabrze (Grzybowice) (Śląskie, gm. Zabrze)

300 000 PLN (29 zł/m2)

-
-
10348 m2
-
15727498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24719433 15727498 Nieruchomość położona w Zabrzu w rejonie ul. Ziemskiej niezabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 2882 o powierzchni 3067 m2. Teren nieruchomości o nieregularnym kształcie, częściowo porośnięty krzewami i drzewami. Teren o dużych nierównoś...

Zabrze (Os. młodego górnika) (Śląskie, gm. Zabrze)

207 340 PLN (68 zł/m2)

-
-
3067 m2
-