• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Zgierz Kuncewiczowej Marii

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Marii i Kuncewiczowej

Znaleźliśmy 3 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne - Zgierz

15789353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gabinet 25937489 15789353 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość komercyjna zlokalizowana w Zgierzu (osiedle Kurak), w województwie łódzkim. Obiekt przy ul. Kuropatwińskiej to miejsce na rozwój biznesu, idealne zarówno dla firm poszukujących biurowo-magazynowych, jak i usługowych...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

950 000 PLN (1 792 zł/m2)

12
-
530 m2
1914
15271100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14353938 15271100 Lokal usługowy 129 m2 przystosowany do prowadzenia apteki, sklepu czy też jadłodajni lub biura Oferujemy do sprzedania lokal usługowy w Zgierzu na ul. Staffa przy osiedlu oraz w niedalekiej odległości od drogi ekspresowej S14. Budynek murowany, 1-pię...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

497 500 PLN (3 857 zł/m2)

3
1
129 m2
1985
15894133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27926556 15894133 Oferujemy na sprzedaż obiekt produkcyjno - magazynowy położony na dużej działce o łącznej powierzchni 8.736 m² w strefie przemysłowej w Zgierzu w województwie łódzkim. Nieruchomość przemysłowa, doskonale skomunikowana.Oferta ekskluzywna - całość wyn...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

3 950 000 PLN (1 013 zł/m2)

1
-
3900 m2
1960