• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Świdnica

Znalezionych ofert: 62

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15870843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441076 15870843 Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w okolicach Centrum!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka z wc oraz p...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

449 100 PLN (9 980 zł/m2)

3
-
45 m2
1950
15853791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27060869 15853791 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem -okolice Centrum, cicha okolica!MIESZKANIE W TRAKCIE REMONTU - ZDJĘCIA POGLĄDOWE Z INNEJ INWESTYCJI tego wykonawcyNa powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią oraz z wyjściem na duży balko...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

499 000 PLN (8 754 zł/m2)

3
1
57 m2
-
15740857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24960376 15740857 Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w Rynku!Na powierzchnię mieszkania składa się przestronna kuchnia, salon z wydzieloną jadalnią, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Dużym atutem mieszkania są okna wychodzące na dwie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

419 000 PLN (6 651 zł/m2)

2
-
63 m2
1800
15884704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27710180 15884704 REZERWACJA ! Przytulne, pięknie urządzone mieszkanie z balkonem, położone w zielonej części Osiedla Młodych! Na powierzchnię mieszkania składa się część wypoczynkowa z otwartą kuchnią, duża sypialnia z balkonem oraz łazienka i przedpokój. Mieszkanie ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

419 000 PLN (10 220 zł/m2)

2
1
41 m2
1980
15876177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27532539 15876177 Trzypokojowe mieszkanie na parterze na Osiedlu Zawiszów!Na powierzchnię mieszkania ok. 61,5 m2 składa się salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka, toaleta oraz przedpokój.Nieruchomość do zamieszkania - wymaga jedynie drobnego re...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

485 000 PLN (7 951 zł/m2)

3
1
61 m2
1990
15861966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27218640 15861966 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone nad Zalewem!Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia z balkonem, salon z balkonem, sypialnia oraz łazienka i przedpokój.Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania - w cenie może pozostać całe um...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

419 000 PLN (8 915 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15822847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26593366 15822847 Prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem!Na powierzchnie mieszkania składa się kuchnia z wyjściem na balkon, salon, 2 niezależne sypialnie, łazienka z toaletą oraz przedpokój. Nieruchomość około 3,5 roku temu przeszł...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

440 000 PLN (8 302 zł/m2)

3
-
53 m2
1900
15798289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26166066 15798289 Trzypokojowe mieszkanie na I piętrze na Osiedlu Młodych!Mieszkanie do remontu.Na powierzchnie mieszkania ok. 55,6 m2 składa się salon w wyjściem na balkon, osobna kuchnia, 2 sypialnie, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie dwustronne, samodzielne ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

445 000 PLN (8 091 zł/m2)

3
1
55 m2
1980
15743908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25027236 15743908 Przestronne mieszkanie z osobną kawalerką - typu studio! Idealne pod inwestycję!Na powierzchnię głównego mieszkania składa się kuchnia, trzy osobne pokoje, łazienka oraz przedpokój. Drugie mieszkanie, to studio, gdzie znajduje się pokój z aneksem kuc...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

518 900 PLN (5 295 zł/m2)

4
-
98 m2
1939
15861490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27207444 15861490 MIESZKANIE ZAREZERWOWANE ! Nowoczesne, piękne mieszkanie dwupokojowe z dwoma miejscami postojowymi oraz komórką lokatorską w bliskich okolicach Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na duży balkon oraz aneksem kuchen...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

465 000 PLN (9 688 zł/m2)

2
-
48 m2
2022
15831362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26693226 15831362 Na Osiedlu Młodych, w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 4, na 3. piętrze, znajduje się ciepłe, przytulne i wygodne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Świdnica.Pomieszczenia są wykończone, w pełni umeblowane i wyposażone. Na oknach zamont...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

485 100 PLN (9 329 zł/m2)

3
1
52 m2
1985
15806571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26343118 15806571 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Osiedle Młodych!Mile widziana zamiana na mieszkanie na parterze!Na powierzchnię mieszkania składa się pokój dzienny z balkonem, dwa osobne pokoje, kuchnia, która można otworzyć na salon, łazienka oraz przedpokój. Mi...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

284 000 PLN (6 605 zł/m2)

3
-
43 m2
1968