• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Świdnica

Znalezionych ofert: 63

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15806571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26343118 15806571 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Osiedle Młodych!Mile widziana zamiana na mieszkanie na parterze!Na powierzchnię mieszkania składa się pokój dzienny z balkonem, dwa osobne pokoje, kuchnia, która można otworzyć na salon, łazienka oraz przedpokój. Mi...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

284 000 PLN (6 605 zł/m2)

3
-
43 m2
1968
15772440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25610498 15772440 Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w budynku A1 o powierzchni użytkowej 41,06 m2 z tarasem oraz balkonem!Nowy apartamentowiec w parku, ul Kolejowa.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży dwupokojowego apartamentu.Miejsca...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

456 000 PLN (11 122 zł/m2)

2
-
41 m2
2023
15775382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25669235 15775382 OKAZJA ! Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w przy ul. Jagiellońskiej. Piękna kamienica po remoncie ! Na powierzchnie mieszkania ok. 99 m2 składa się osobna kuchnia, 3 pokoje, toaleta oraz 2 przedpokoje. Mieszkanie do kapitalnego remontu!W mieszkaniu...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

395 100 PLN (3 991 zł/m2)

3
-
99 m2
1940
15737818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24893105 15737818 3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w Ścisłym Centrum Świdnicy!Na powierzchnię mieszkania składają się kuchnia, 3 pokoje, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie rozkładowe.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele, płytki oraz wykładzina. Na ści...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

430 000 PLN (5 811 zł/m2)

3
-
74 m2
1939
15896841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27989008 15896841 Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - Świdnica. Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,3 m² , położone na parterze kamienicy. Lokal...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

310 000 PLN (8 158 zł/m2)

2
-
38 m2
1912
15829016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26877593 15829016 TYLKO U NAS! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI POLECA! Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową ofertę sprzedaży. Mieszkanie klasy premium w zabytkowej kamienicy - ponadczasowa elegancja i komfort Świdnica Oferta na wyłączność !!! Na sprz...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

849 000 PLN (6 064 zł/m2)

3
-
140 m2
1940
15829017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26884604 15829017 TYLKO U NAS! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI POLECA! Wombat Nieruchomość prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,90 m² , położone na 1. piętrze budynku mieszkalnego w Świdnicy. Lokal składa się z trzech pokoi i charakteryzuje się...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

339 000 PLN (5 947 zł/m2)

3
-
57 m2
1940
15865010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27278041 15865010 ul. Pułaskiego, tuż przy RynkuNowoczesne, śliczne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe o pow. 44,70 mkw. w pięknej odrestaurowanej kamienicy z widokiem na zieleń. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku trzypiętrowym sk...

Świdnica (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

375 000 PLN (8 523 zł/m2)

2
1
44 m2
1900
15781186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25823046 15781186 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym w samym centrum Świdnicy! 2 pokoje 44,5 m² Centrum 1 piętro Kamienica 262 000 zł Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, kt&...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

262 000 PLN (5 955 zł/m2)

2
-
44 m2
1867
15853722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27054948 15853722 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w sercu Świdnicy - idealne dla osób ceniących charakter kamienic, przestrzeń i świetną lokalizację. Klimatyczne 2 pokoje w pięknej kamienicy Świdnica Cena: 36...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

369 000 PLN (7 851 zł/m2)

2
-
47 m2
1930
15893838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27921379 15893838 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na zieleń 63,5 m² 2 miejsca w garażu Świdnica Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 63,5 m², położone na 3. piętrze budynku z windą...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

690 000 PLN (10 952 zł/m2)

3
-
63 m2
2021
15804170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26301731 15804170 TYLKO U NAS! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI POLECA! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI p rzedstawia ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 52,44 m² , położonego na 4. piętrze zadbanej kamienicy w dogodnej lokalizacji Świdnicy , zaledwie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

300 000 PLN (5 769 zł/m2)

2
-
52 m2
-