• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Świdnica

Znalezionych ofert: 63

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15889552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27852089 15889552 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie 43,5 m² Świdnica, Osiedle Młodych ul. Słobódzkiego Biuro Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, świeżo wyremontowane, 3-pokojowe miesz...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

430 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
43 m2
1980
15447254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 18768799 15447254 Opiekun oferty:Julia Kowalskatel. 602 101 602 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania 6-pokojowego znajdującego się na trzecim piętrze w kamienicy przy ulicy Jagiellońskiej. Otoczenie nieruchomości:W pobliżu nieruchomości znajdu...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

878 210 PLN (5 322 zł/m2)

6
-
165 m2
1910
15486353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19634485 15486353 Opiekun oferty: Julia Kowalskatel. 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Środkowej w ścisłym centrum Świdnicy. W bliskim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się liczne udogodnienia, takie jak sklepy, punkty usłu...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

539 000 PLN (5 923 zł/m2)

4
-
91 m2
1904
15667118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23591687 15667118 Opiekun oferty: Julia Kowalskatel. 602 101 602Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 76 m położone na drugim piętrze kamienicy w samym sercu Świdnicy zaledwie kilka kroków od Rynku. Lokal dostępny od zaraz, idealny zarówno do z...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

569 000 PLN (7 487 zł/m2)

2
1
76 m2
1902
15634601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22922783 15634601 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Centrum Świdnicy. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 101,6 m², położone na 3. piętrze, w doskonałej lokalizacji - w samym sercu Świdnicy. Idealna propozycja ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

799 000 PLN (7 833 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15670321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23645266 15670321 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie w sercu Osiedla Młodych w Świdnicy Na sprzedaż przestronne piękne mieszkanie o powierzchni 75 m², usytuowane na pierwszym piętrze w doskonałej lokalizacji. T...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

659 000 PLN (8 787 zł/m2)

4
-
75 m2
1980
15577227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21692240 15577227 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje na sprzedaż duże 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Zawiszów. TYLKO U NAS ! Duże 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m 2 usytuowane na 4-piętrze w bloku. Lokal czysty i zadbany gotowy...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

489 000 PLN (6 699 zł/m2)

4
-
73 m2
1980
15564391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21422869 15564391 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m², usytuowane na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Świdnicy. Opis mieszkania: Mieszkanie składa się z: dużego, jasnego s...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

389 900 PLN (5 998 zł/m2)

2
-
65 m2
-
15850840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27009534 15850840 Komfortowa kawalerka w sercu Świdnicy - ul. Pułaskiego, 29 m² OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Biuro Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulną i funkcjonalną kawalerkę położoną w ścisłym centrum Świdnicy. Oferta na wyłączność - dostępna...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

230 000 PLN (7 931 zł/m2)

1
-
29 m2
1740
15877798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27579073 15877798 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - tylko w biurze Wombat Nieruchomości Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe położone w samym sercu Świdnicy - bezpośrednio w Rynku. To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących klimat zabytkowej architek...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

398 000 PLN (6 219 zł/m2)

2
-
64 m2
1800
15872265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27488910 15872265 Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń Osiedle Młodych 35,58 m² + komórka lokatorska 3,71 m² Najważniejsze informacje Lokalizacja: Osiedle Młodych Powierzchnia mieszkania: 35,58 m&a...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

379 900 PLN (10 854 zł/m2)

2
-
35 m2
1970
15634734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22924970 15634734 Kawalerka blisko centrum Świdnicy - gotowa do zamieszkania WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 25,98 m², z lokalizowaną na 2. piętrze budynku położonego w spokojnej okolicy, zaledwie kilka minut ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

205 000 PLN (8 200 zł/m2)

1
-
25 m2
-