• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Białystok Zielone Wzgórza

Znalezionych ofert: 8

15887541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
ZIELONE WZGÓRZA 2 pokoje 52 m2 wyposażone 27785153 15887541 Mieszkanie 2-pokojowe, plus oddzielna kuchnia, dwustronne o powierzchni 51,9 m² zlokalizowane na osiedlu Zielone Wzgórza przy ulicy Konwaliowa, z dobrym i szybkim dojazdem do centrum Białegostoku. Położone na 3 piętrze, w niskim bloku z wielkiej płyt...

Białystok (Zielone wzgórza) (Podlaskie, gm. Białystok)

390 000 PLN (7 647 zł/m2)

2
1
51 m2
1987
15795103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26089874 15795103 Polecamy mieszkanie położone na osiedlu Zielone Wzgórza przy ulicy Storczykowej. Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 61,3m2 położona na czwartym piętrze. Rozkład mieszkania to trzy oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz przedpokój. Rozkład ...

Białystok (Zielone wzgórza) (Podlaskie, gm. Białystok)

430 000 PLN (7 049 zł/m2)

3
-
61 m2
1988
15889550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne mieszkanie z duszą -os. Zielone Wzgórza 27852086 15889550 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz miejsca, które od progu otula ciepłem i wyjątkowym klimatem? To mieszkanie czeka wła...

Białystok (Zielone wzgórza) (Podlaskie, gm. Białystok)

399 000 PLN (10 231 zł/m2)

2
1
39 m2
2001
15868737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne, 3 pokojowe mieszkanie ul. Konwaliowa ! 27390112 15868737 Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Zielone Wzgórza, ul. Konwaliowa, Białystok!Szukasz stylowego, nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji? To 63-metrowe mieszkanie na 3. piętrze w bloku z 1988 roku przeszło kom...

Białystok (Zielone wzgórza) (Podlaskie, gm. Białystok)

640 000 PLN (10 159 zł/m2)

3
1
63 m2
1988
15858045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie w zielonej okolicy. 27137775 15858045 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze zlokalizowane na os. Ziel...

Białystok (Zielone wzgórza) (Podlaskie, gm. Białystok)

540 000 PLN (9 310 zł/m2)

3
1
58 m2
1997
15852865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27044013 15852865 Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, czteropokojowego mieszkania o powierzchni 81,20 m², zlokalizowanego przy ul. Szarych Szeregów na osiedlu Leśna Dolina w Białymstoku. W skład mieszkania wchodzą: - c...

Białystok (Zielone wzgórza) (Podlaskie, gm. Białystok)

527 800 PLN (6 500 zł/m2)

4
1
81.2 m2
1999
15780948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25816819 15780948 Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią – ul. Storczykowa, Białystok (Zielone Wzgórza)Powierzchnia: 60,70 m² balkon z ogródkiem Piwnica 13 m² Gotowe do zamieszkania Szukasz przestronnego, funkcjonalnego mieszkania w spokojnej...

Białystok (Zielone wzgórza) (Podlaskie, gm. Białystok)

557 250 PLN (9 180 zł/m2)

3
-
60.7 m2
1988
15786342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25906825 15786342 Mieszkanie dwupokojowe do wejścia. W korzystnej lokalizacji, na czwartym piętrze. Powierzchnia mieszkalna 42,6 mkw. Idealne dla młodych lub pod inwestycje. Mieszkanie:- salon z wyjściem na balkon;- sypialnia;- oddzielna kuchnia;- łazienka z WC;- prz...

Białystok (Zielone wzgórza) (Podlaskie, gm. Białystok)

379 000 PLN (8 897 zł/m2)

2
1
42.6 m2
1990