• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Koszalin

Znalezionych ofert: 77

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15865051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27282266 15865051 Umeblowane 3-pokojowe mieszkanie w przyjemnej lokalizacji – Sygietyńskiego!Przedstawiamy przestronne trzypokojowe mieszkanie o komfortowej powierzchni użytkowej 53,73m2, usytuowane na czwartym piętrze w bloku, znajdującym się w spokojnej okolicy z do...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

399 000 PLN (7 528 zł/m2)

3
1
53 m2
-
15810905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26422261 15810905 Dwupokojowe mieszkanie w pobliżu centrum! OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE!Prezentujemy atrakcyjnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o dwustronnej wystawie okiennej, usytuowane na pierwszym piętrze bloku położonego na jednym z centralnych k...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

299 000 PLN (8 081 zł/m2)

2
1
37 m2
1975
15790462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25966963 15790462 Słoneczne dwustronne 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią – Karłowicza!Przedstawiamy DOSTĘPNE TYLKO U NAS! przestronne, utrzymane w ciepłej atmosferze trzypokojowe mieszkanie z antresolą, umiejscowione na czwartym piętrze bloku, położonego na pełnym z...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

429 000 PLN (6 919 zł/m2)

3
1
62 m2
-
15757841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25307380 15757841 Rewelacyjnie zlokalizowane 2 pokojowe mieszkanie z balkonem – Władysława IV!DOSTĘPNE TYLKO W NASZYM BIURZE !Przytulne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie, położone na 7 piętrze WIEŻOWCA (dwie windy, odnowiona elewacja, klatka schodowa po remoncie) umiej...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

285 000 PLN (6 064 zł/m2)

2
1
47 m2
-
15723988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24649067 15723988 Pełne przestrzeni 4-pokojowe mieszkanie na parterze w sercu Przylesia – Jana Pawła II! TYLKO U NAS!Prezentujemy dysponujące ogromnym potencjałem aranżacyjnym czteropokojowe mieszkanie o dwustronnej wystawie okiennej, położone na parterze 11-piętroweg...

Koszalin (Przylesie) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

379 000 PLN (5 493 zł/m2)

4
1
69 m2
-
15891081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27885901 15891081 Komfortowe umeblowane 3-pokojowe mieszkanie na Przylesiu – Śniadeckich!Przedstawiamy okazyjną ofertę – słoneczne, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie z loggią, położone na piątym piętrze 8-piętrowego bloku z windą, usytuowanego w niezwykle atrakcyjny...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

419 000 PLN (7 224 zł/m2)

3
1
58 m2
1985
15885330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27723754 15885330 HIT - W pełni wyposażona stylowa kawalerka na strzeżonym osiedlu – Piłsudskiego!Przedstawiamy rewelacyjną ofertę – gotowe do wprowadzenia 1-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, usytuowane na czwartym piętrze bloku, zlokalizowanego w ciche...

Koszalin (Wspólny dom) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

195 000 PLN (10 263 zł/m2)

1
1
19 m2
-
15884434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27701828 15884434 TOP OFERTA!!! Dwustronne 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią – Bosmańska!Wyjątkowa oferta dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE !!! Przestronne 34 pokojowe mieszkanie mieszczące się na ostatnim piętrze 4 piętrowego bloku, usytuowanego przy ul. Bosmańskiej...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

399 000 PLN (5 466 zł/m2)

3
1
73 m2
-
15878736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27597342 15878736 Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z loggią na północy – Bałtycka!Przedstawiamy fenomenalnie zlokalizowane dwupokojowe mieszkanie o 1-stronnej ale bardzo słonecznej wystawie okiennej, położone na 4-tym piętrze czteropiętrowego bloku, mieszczącego się w ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

299 000 PLN (7 475 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15870559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27429740 15870559 Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie z loggią na osiedlu z pełną infrastrukturą – Sikorskiego!Prezentujemy dostępne wyłącznie w naszym biurze! Świetnie zlokalizowane trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,6m2, położone na PIERWSZYM piętrze w bloku, zna...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

389 000 PLN (7 780 zł/m2)

3
1
50 m2
-
15848509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26939931 15848509 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta – Jana Matejki !Przedstawiamy DOSTĘPNE TYLKO U NAS, centralnie zlokalizowane dwupokojowe mieszkanie, położone na III piętrze 3-piętrowej odnowionej kamienicy, znajdującej się w Koszalinie przy ul. Jana...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

299 000 PLN (6 953 zł/m2)

2
1
43 m2
-
15802758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26276078 15802758 Niezwykle atrakcyjnie zlokalizowane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum – Mariańska!Prezentujemy dostępne TYLKO W NASZYM BIURZE, jasne i przestronne trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na drugim piętrze nowszego bloku z 1998 roku, położoneg...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

379 000 PLN (5 922 zł/m2)

3
1
64 m2
1998