• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Koszalin

Znalezionych ofert: 80

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15878736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27597342 15878736 Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z loggią na północy – Bałtycka!Przedstawiamy fenomenalnie zlokalizowane dwupokojowe mieszkanie o 1-stronnej ale bardzo słonecznej wystawie okiennej, położone na 4-tym piętrze czteropiętrowego bloku, mieszczącego się w ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

299 000 PLN (7 475 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15870559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27429740 15870559 Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie z loggią na osiedlu z pełną infrastrukturą – Sikorskiego!Prezentujemy dostępne wyłącznie w naszym biurze! Świetnie zlokalizowane trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,6m2, położone na PIERWSZYM piętrze w bloku, zna...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

389 000 PLN (7 780 zł/m2)

3
1
50 m2
-
15848509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26939931 15848509 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta – Jana Matejki !Przedstawiamy DOSTĘPNE TYLKO U NAS, centralnie zlokalizowane dwupokojowe mieszkanie, położone na III piętrze 3-piętrowej odnowionej kamienicy, znajdującej się w Koszalinie przy ul. Jana...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

299 000 PLN (6 953 zł/m2)

2
1
43 m2
-
15802758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26276078 15802758 Niezwykle atrakcyjnie zlokalizowane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum – Mariańska!Prezentujemy dostępne TYLKO W NASZYM BIURZE, jasne i przestronne trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na drugim piętrze nowszego bloku z 1998 roku, położoneg...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

379 000 PLN (5 922 zł/m2)

3
1
64 m2
1998
15750000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25112685 15750000 Przyjemne dwustronne 2-pokojowe mieszkanie w dogodnej lokalizacji – Rejtana!Prezentujemy przytulne dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze 2-piętrowej odnowionej kamienicy, znajdującej się w północnej części miasta, przy ul. Rejtana.Na p...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

335 000 PLN (6 979 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15504784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20033626 15504784 Przytulna kawalerka umeblowana w przyjemnej lokalizacji – Lechicka!Przedstawiamy przestronne 1-pokojowe mieszkanie z niewielkim balkonem, położone na trzecim piętrze bloku, usytuowanego na znajdującym się w niewielkiej odległości od centrum osiedlu z...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

249 000 PLN (7 545 zł/m2)

1
1
33 m2
-
15642440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23102367 15642440 Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie „z duszą” w świetnej lokalizacji – Zwycięstwa!Przedstawiamy niezwykle przestronne, wypełnione ciepłą atmosferą dwupokojowe mieszkanie, ulokowane na trzecim piętrze kamienicy, położonej w charakterystycznej części Kosza...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

369 000 PLN (5 507 zł/m2)

2
1
67 m2
-
15419805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18130558 15419805 3-pokojowe mieszkanie z przepięknym widokiem i miejscem parkingowym – Tradycji!Z miłą chęcią prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie z dwustronną wystawą okienną w układzie wschodnio - zachodnim, znajdujące się na ostatnim piętrze 4-piętrowego bloku, umie...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

499 000 PLN (8 180 zł/m2)

3
1
61 m2
-
15529683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20589380 15529683 Perfekcyjne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami – Wańkowicza!Przedstawiamy ofertę nie do odrzucenia!!! TYLKO U NAS!Fenomenalne, trzypokojowe mieszkanie, położone na IV piętrze budynku z nową windą, zlokalizowanego na niezmiennie popularnym osiedlu Pr...

Koszalin (Przylesie) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

459 000 PLN (6 955 zł/m2)

3
1
66 m2
-
15477681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19436820 15477681 Niezwykle stylowe 2-pokojowe mieszkanie z loggią – Bosmańska!Przedstawiamy posiadające dwustronną wystawę okienną, urządzone w wysmakowanym stylu dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku, usytuowanym w obrębie osiedla Na Ska...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

375 000 PLN (7 813 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15888143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27803177 15888143 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż bardzo jasne, słoneczne i ciche-narożne mieszkanie 54,48m, na ostatniej kondygnacji z klimatyzacją. Budynek oddany do użytku w 2020r. W pobliżu liczne place zabaw, sklepy spożywcze-biedronka, p...

Koszalin (Sarzyno) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

519 000 PLN (9 611 zł/m2)

3
-
54 m2
2020
15894590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u Nas! Duże dwupoziomowe mieszkanie. 27944638 15894590 Duże dwupoziomowe mieszkanie.Nieruchomości Apartament przedstawiają duże dwupoziomowe mieszkanie o pow. 82,89 m2 znajdujące się w Koszalinie przy ulicy Bojowników o Wolność i Demokrację.Nieruchomość składa się z mieszkania o powierzchni 82,89 m² jest...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

540 000 PLN (6 585 zł/m2)

3
1
82 m2
2000