• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Koszalin

Znalezionych ofert: 80

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15883787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PRZESTRZENNE MIESZKANIE W CENTRUM KOSZALINA 27675726 15883787 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu rodzinnego o powierzchni 121,42 m², położonego na 3. piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Dworcowej w centrum Koszalina, stanowiącego idealną propozycję dla osób ceniących przes...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

869 500 PLN (7 186 zł/m2)

4
2
121 m2
1920
15881972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrzenne mieszkanie z potencjałem 3 pokoje 27653432 15881972 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania w Koszalinie, położonego na I piętrze w bloku z lat 70., stanowiącego idealną propozycję dla rodziny poszukującej komfortowej przestrzeni do życia z możliwością a...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

377 000 PLN (6 614 zł/m2)

3
1
57 m2
1970
15822119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26634920 15822119 Na sprzedaż świetne dwupokojowe mieszkanie w budynku z windą !To urokliwe mieszkanie znajduje się na lubianym koszalińskim osiedlu - Przylesiu.Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze, co daje nam możliwość podziwiania pięknych widoków na panoramę mia...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

329 000 PLN (7 477 zł/m2)

2
-
44 m2
1980
15820235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronna kawalerka | Do własnej aranżacji 26651267 15820235 Na sprzedaż przytulne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30,80 m², położone przy ul. Okulickiego w Koszalinie. Nieruchomość idealna dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie do remontu, co daje możliwość urządzenia go dokładnie we...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

189 000 PLN (6 300 zł/m2)

1
1
30 m2
1974
15878036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27587991 15878036 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX Na Tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedającaSzukasz mieszkania, które ma duszę, przestrzeń i świetną lokalizację? Ta oferta to idealne połączenie klimatu kamienicy z funkcjonalnością i dużym potencjałem aranżacyj...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

369 000 PLN (6 536 zł/m2)

3
1
56.46 m2
1911
15851701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27017999 15851701 Koszalin os. Przylesie ul. Melchiora WańkowiczaNa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,10 m, położone na I piętrze w budynku z lat 70, wykonanym w technologii murowanej.Lokal przeszedł generalny remont. W mieszkaniu została wymieniona inst...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

370 000 PLN (8 043 zł/m2)

2
1
46 m2
1970
15890029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja! 7 384 zł/m² | Pokój + kuchnia | Centrum 27867514 15890029 Szukasz pewnej lokaty kapitału z wysoką stopą zwrotu, pierwszej nieruchomości „na start” lub idealnego miejsca na małe biuro? Właśnie znalazłeś ofertę, która znika z rynku błyskawicznie. Wprowadzamy mega okazję na lokal L17 w Rezydencji Zwycięstwa. B...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

149 900 PLN (7 495 zł/m2)

2
1
20 m2
-
15870903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczne poddasze | 21 m² | 3 piętro | Centrum 27443814 15870903 Szukasz nieruchomości, która nie „czeka na najemcę”, tylko szybko zaczyna zarabiać?L32 to 21,11 m² w centrum Koszalina, gdzie liczy się prostota: niski próg wejścia, łatwe wykończenie i wysoka rotacja najmu.Zachodnie światło i ostatnie piętro sprawia...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

171 477 PLN (8 166 zł/m2)

1
1
21 m2
-
15787512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25930630 15787512 Na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie po remoncie, 63,1 m2 z balkonem.Przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 63,1 m2, położone na czwartym piętrze w zadbanym, dobrze docieplonym budynku przy ul. Giełdowej.Lokal po generalnym remoncie, gotowy d...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

519 000 PLN (8 238 zł/m2)

4
1
63 m2
1984
15786744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25913746 15786744 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆPolecamy dwupokojowe, przestronne mieszkanie położone na 1 piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Zwycięstwa.Mieszkanie do własnej aranżacji. Idealne dla indywidualistów, którzy chcą mieszkać po swojemu.Aktualnie nieruchomo...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

319 000 PLN (6 135 zł/m2)

2
1
52 m2
1956
15792723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26025854 15792723 NOWA, NIŻSZA CENA!Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w zadbanym budynku. Lokal wyróżnia się ustawnym układem pomieszczeń przy ul. Pionierów.Mieszkanie składa się z:korytarza, salonu,z osobnym wejściem do kuchni, co zapewnia wy...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

329 000 PLN (7 833 zł/m2)

3
-
42 m2
1970
15883805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675937 15883805 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 69,70 m, zlokalizowane w jednej z bardziej cenionych części Koszalina przy ul. Lelewela. Lokal usytuowany jest na 4. piętrze w zadbanym bloku z klatką schodową po remoncie...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

549 000 PLN (7 957 zł/m2)

4
1
69 m2
1985