• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Koszalin

Znalezionych ofert: 80

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

14655478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 31359 14655478 REZERWACJANa sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie o powierzchni 76,63 m2 znajdujące się na Osiedlu Przylesie w Koszalinie. Mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze budynku z windą. W skład mieszkania wchodzą:- 2 pokoje,- salon z aneksem kuchennym,...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

1 021 000 PLN (13 434 zł/m2)

3
-
76 m2
2019
15501384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19958198 15501384 Na sprzedaż zadbane, dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w rejonie ul. 4 Marca. Mieszkanie o powierzchni 37,2 m2 jest dwustronne, co zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrz oraz odpowiednią cyrkulację powietrza. Dużym atutem jest...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

325 000 PLN (8 784 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
14915983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 4644184 14915983 Na sprzedaż przyjemna, niewielka kawalerka o powierzchni 16 m2. Nieruchomość usytuowana na drugim piętrze, niskiego bloku w okolicy Bohaterów Warszawy.Każde piętro jest zamykane na klucz, który posiadają tylko mieszkańcy wybranej kondygnacji. Mieszka...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

154 900 PLN (9 681 zł/m2)

1
-
16 m2
1970
15887385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27782743 15887385 OGŁOSZENIE O PRZETARGUWIiN-II.7740.1.2025.MM p.o. Dyrektora Wydziału Inwestycji i Nieruchomości Urzędu MarszałkowskiegoWojewództwa Zachodniopomorskiego działając na podstawie pełnomocnictwaZarządu Województwa Zachodniopomorskiego nr 2022024 z dnia 1...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

120 000 PLN (6 122 zł/m2)

1
-
19.6 m2
-
15746412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25084435 15746412 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na parterze bloku z lat 2000.Lokal jest w bardzo dobrym stanie, umeblowany i gotowy do wprowadzenia.Układ mieszkani...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

429 000 PLN (7 662 zł/m2)

2
1
55.99 m2
2000
15863101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27238442 15863101 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaWyjątkowa przestrzeń z ogromnym potencjałem: kawalerka, która inspiruje.Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 39,28 m² znajdujące się w bloku przy ul. Budownic...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

249 000 PLN (6 339 zł/m2)

1
1
39.28 m2
1970
15886202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27750308 15886202 Dwupokojowe 52,7m2 ścisłe centrum wszędzie blisko ul Zwycięstwa przy Ratuszu 1rwsze piętro dostępne od zaraz wyremontowane kontakt 602783051 TadeuszKontakt: Tadeusz Walendzik tel: [email protected] wysłana z programu dla biur nieruchomości A...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

385 000 PLN (7 306 zł/m2)

2
-
52.7 m2
1960
15866168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27313711 15866168 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż funkcjonalny lokal niemieszkalny o powierzchni ok. 20 m², który dzięki swojemu układowi sprawdzi się idealnie jako inwestycja pod wynajem lub jako własna pr...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

199 000 PLN (9 980 zł/m2)

1
1
19.94 m2
2021
15784698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25860571 15784698 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Koszalina przy ul. Józefa PiłsudskiegoJeśli szukasz miejsca, które od progu wita ciepłem, przestrzenią i spokojem – ta oferta j...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

549 000 PLN (6 714 zł/m2)

4
1
81.77 m2
1985
15856401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27089305 15856401 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81,8 m², położone na parterze kamienicy przy ul. Heleny Modrzejewskiej 43. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lo...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

399 000 PLN (4 878 zł/m2)

3
-
81.8 m2
1910
15067076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 8768126 15067076 Atrakcyjna oferta!Na sprzedaż 6 pokojowe mieszkanie z aktualną umową najmu. W każdym pokoju możliwe jest zakwaterowanie 2 osób. Mieszkanie słoneczne, posiada dużą, w pełni wyposażoną kuchnię, 2 łazienki oraz duży taras.Zlokalizowane w centrum miasta,...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

550 000 PLN (6 403 zł/m2)

6
2
85.9 m2
1935
15806998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26357807 15806998 Jasna i przytulna kawalerka z balkonem na Przylesiu – Gałczyńskiego!Przedstawiamy świetnie zlokalizowane, w pełni umeblowane 1-pokojowe mieszkanie, mieszczące się na czwartym piętrze w bloku, położonym w rejonie z pełną infrastrukturą, przy ul. Gałcz...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

214 000 PLN (7 643 zł/m2)

1
1
28 m2
1970