• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Legnica

Znalezionych ofert: 97

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15716449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
LOKAL MIESZKALNY 80,72MKW, UL. POSELSKA LEGNICA 25285625 15716449 NR OFERTY: SLDOC9186 Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 80,72 m2, położony na parterze budynku przy ul. Poselskiej w Legnicy. Lokal został przekształcony z lokalu usługowego, dzięki czemu idealnie sprawdzi się zarówno...

Legnica, POSELSKA

590 000 PLN (7 309 zł/m2)

3
2
80.72 m2
-
15628849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22821772 15628849 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w sercu Legnicy, zlokalizowane przy Placu Katedralnym. To wyjątkowa nieruchomość, która zachwyca zarówno swoją przestronnością, jak i niezwykłym widokiem na centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 94 m² znajduje si...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

570 000 PLN (6 064 zł/m2)

3
1
94 m2
1930
15479585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19490785 15479585 LOKALIZACJA: Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Legnicy w dzielnicy Tarninów przy ul. Kościuszki. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Dwa mieszkania w cenie jednego. Idealna inwestycja pod wynajem. Ulokuj swoje fundusze w nieruchomość i zarabiaj. Albo zamiesz...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

445 000 PLN (4 238 zł/m2)

4
1
105 m2
1930
15838528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26732984 15838528 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Chojnowskiej – dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim dostępem do centrum. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie komfort, funkcjonalny układ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

399 000 PLN (6 729 zł/m2)

2
1
59.3 m2
1930
15867271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27343117 15867271 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,7 m², usytuowane na III piętrze w nowoczesnym, czteropiętrowym budynku z 2021 roku, wyposażonym w windę. Nieruchomość znajduje się na zadbanym osiedlu z dostępem do miejsc postojowych o...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

475 000 PLN (10 394 zł/m2)

2
1
45.7 m2
2021
15791225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25986954 15791225 Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m², położone w samym sercu miasta – tuż obok Parku Miejskiego. Lokalizacja jest jednym z największych atutów nieruchomości – zaledwie dwie minuty spacerem dzielą od ścisłego centrum mi...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

360 000 PLN (4 615 zł/m2)

3
1
78 m2
2020
15851998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27023177 15851998 Zobacz wirtualny spacer: https:evryplace.compbpsikqNa sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy, na spokojnym i zielonym osiedlu Piekary B przy ul. Batalionu 'Parasol'. Nieruchomość położona jest na parterze trzypiętro...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

580 000 PLN (8 529 zł/m2)

3
1
68 m2
2007
15836672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26717423 15836672 Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w Legnicy na osiedlu Zosinek, przy ul. Krzemienieckiej. To propozycja dla osób, które szukają nieruchomości do własnej adaptacji i chcą stworzyć przestrzeń w pełni dopasowaną do swoich...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

305 000 PLN (5 077 zł/m2)

2
1
60.08 m2
1960
15853967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27065351 15853967 Mieszkanie z potencjałem do własnej aranżacji – Legnica, ul. GłogowskaNa sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Głogowskiej, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługowe...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

239 000 PLN (4 135 zł/m2)

2
1
57.8 m2
1930
15859849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27176732 15859849 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Chojnowskiej – dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim dostępem do centrum. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie komfort, funkcjonalny układ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

419 000 PLN (8 784 zł/m2)

5
1
47.7 m2
1930
15884493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27704610 15884493 Na sprzedaż ustawne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 48 m², położone w spokojnej części Legnica – na osiedlu Zosinek, przy ul. Stryjskiej. To propozycja dla osób, które cenią sobie możliwość stworzenia wnętrza od podstaw, według własnego...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

335 000 PLN (6 979 zł/m2)

2
1
48 m2
1960
15857720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27132560 15857720 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy, w pobliżu centrum, przy ul. Ściegiennego. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę miejskiego życia, a jednocześnie spokojne i dobrze zagospodarowane otoczenie. Lokal znajduje się na...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

450 000 PLN (7 087 zł/m2)

2
1
63.5 m2
2008