• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Legnica

Znalezionych ofert: 97

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15856289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27087473 15856289 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kameralnej inwestycji nowych domów w zabudowie bliźniaczej, z szybkim dojazdem do centrum Legnicy. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju, a jednocześnie dostępu do miejskiej infrastruktury. Domy w stanie d...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

599 000 PLN (7 544 zł/m2)

4
2
79.4 m2
2026
15425577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18283391 15425577 Na sprzedaż mieszkanie w centrum Legnicy – ul. Parkowa.Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m², zlokalizowane w samym centrum Legnicy, przy ul. Parkowej. Doskonała lokalizacja zapewnia bliskość do wszelkich udogodnień miejski...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

420 000 PLN (5 455 zł/m2)

4
1
77 m2
1930
15815857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26609517 15815857 Zielona Oaza – komfortowe nieruchomości, na nowym osiedlu Prezentujemy kameralną inwestycję Zielona Oaza, zlokalizowaną w atrakcyjnej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum Legnicy. To idealne miejsce dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego zg...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

599 000 PLN (7 544 zł/m2)

4
2
79.4 m2
2026
15753917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25218821 15753917 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 70 m², zlokalizowane przy ul. Jankowskiego, na osiedlu Piekary B w Legnicy.Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze zadbanego, trzypiętrowego budynku mieszkalnego i wyróżnia się nowo...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

550 000 PLN (7 857 zł/m2)

3
1
70 m2
2017
15731340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24792041 15731340 Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe – Legnica, os. Piekary B, ul. Batalionu Parasol Przedstawiamy ofertę przestronnego mieszkania o powierzchni 65 m², usytuowanego na I piętrze w czteropiętrowym budynku po termomodernizacji. To doskonała propozycja dl...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

390 000 PLN (6 000 zł/m2)

3
1
65 m2
1960
15727501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24719457 15727501 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m² (70 m² po podłodze), zlokalizowane przy ul. Orzeszkowej w samym sercu prestiżowego Tarninowa w Legnicy. Doskonale skomunikowana okolica, z szybkim dostępem do centrum miasta, a jednoc...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

439 000 PLN (9 146 zł/m2)

3
1
48 m2
1930
15695380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24099933 15695380 Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w kamienicy z ogrodem – 94 m² Na sprzedaż oferujemy duże, zadbane mieszkanie o powierzchni 94 m², położone na wysokim parterze wolnostojącej kamienicy w spokojnej i cichej dzielnicy. To idealna propozycja dla osób ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

549 000 PLN (5 840 zł/m2)

3
1
94 m2
1920
15646651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23224702 15646651 BONUS VOUCHER NA ODMALOWANIE REMONT O WARTOŚCI 10 TYSIĘCY ZŁ DLA PIERWSZEGO NABYWCY Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 173 m², zlokalizowane w Legnicy przy ul. Chojnowskiej 23 – w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. To d...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

499 000 PLN (2 884 zł/m2)

5
1
173 m2
1930
15640405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23064465 15640405 Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 30 m² przy ul. Łokietka w Legnicy. Świetna lokalizacja - w bliskiej odległości od centrum miasta, co zapewnia wygodny dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej – sklepów, punktów usługowych, przystanków k...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

220 000 PLN (7 333 zł/m2)

1
1
30 m2
1930
15448804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 18792872 15448804 LOKALIZACJA: Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Matejki. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w czteropiętrowej kamienicy. Budynek w dobrym stanie technicznym. Mieszkanie o powierzchni 102 m2, sk...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

490 000 PLN (4 804 zł/m2)

5
2
102 m2
1930
15750245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25119656 15750245 Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie – idealne dla rodziny!LOKALIZACJA Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji - przy ul. Piastowskiej 36 – zaledwie kilka minut spacerem od ścisłego centrum Legnicy. W najbliższe...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

439 000 PLN (5 670 zł/m2)

3
1
77.43 m2
1910
15706666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24307494 15706666 Na sprzedaż oferujemy jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 27,36 m², położone na 3. piętrze czteropiętrowej kamienicy w Legnicy, przy ul. Czarnieckiego. Budynek zlokalizowany jest w dobrze skomunikowanej części miasta, w pobliżu punktów usługowyc...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

189 000 PLN (6 908 zł/m2)

1
1
27.36 m2
1930