• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Poznań

Znalezionych ofert: 553

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15852383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27028985 15852383 Prywatna enklawa nad dachami Sołacza Apartament z tarasem 68 m²!CENA : 985 000 ZŁ DO ROZSĄDNEJ NEGOCJACJI!Czy można mieć własny ogród, mieszkając w sercu najbardziej prestiżowej dzielnicy Poznania? Poznaj ofertę, która wymyka się standardom.TARAS T...

Poznań (Winiary) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

985 000 PLN (23 452 zł/m2)

2
1
42 m2
2019
15789607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche 31 m² możliwe 2 pok - w cenie! park Wilsona 25945412 15789607 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży świeżo wyremontowanej kawalerki o powierzchni 31 m², położonej przy ul. Głogowskiej w Poznaniu, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Wilsona. Mieszkanie znajduje się w drugiej linii zabudowy, dzięki czemu m...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

375 000 PLN (12 097 zł/m2)

1
-
31 m2
1910
15894630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27946958 15894630 Mieszkanie 3-pokojowe 65,18 m² - Łazarz - Park Kasprowicza ul. Jarochowskiego, PoznańNa sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie położone na I piętrze zadbanej kamienicybloku z lat 50., bezpośrednio przy terenach zielonych Parku Kasprowicza i Are...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

699 000 PLN (10 724 zł/m2)

3
1
65.18 m2
1955
15856064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w centrum przy Starym Browarze! 27082501 15856064 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 58 m², położonego w doskonałej lokalizacji w centrum Poznania przy ul. Królowej Jadwigi, w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części miasta. Nieruchomość znajduje się zaledwie...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

599 000 PLN (10 328 zł/m2)

3
1
58 m2
1950
15856065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka blisko Warty oraz Starego Rynku! 27082504 15856065 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 22,56 m², położonej w jednej z najbardziej klimatycznych części centrum Poznania - na Chwaliszewie. Mieszkanie znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od spacero...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

415 000 PLN (14 310 zł/m2)

1
1
29 m2
1955
15829680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasna kawalerka z dużą kuchnią | gotowa do wejścia 26635463 15829680 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnej kawalerki o powierzchni 37 m², zlokalizowanej na 5. piętrze w 10-piętrowym, zadbanym budynku z dwiema windami, przy ul. Unii Lubelskiej na poznańskiej Starołęce. Mieszkanie świeżo po general...

Poznań (Starołęka) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

479 000 PLN (12 946 zł/m2)

1
1
37 m2
1996
15885073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne i ciche mieszkanie w pobliżu rezerwatu 27716685 15885073 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestrzennego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 72.3 m² (z możliwym 3 pokojem), położonej w jednej z najbardziej spokojnych części północnego Poznania - przy słynnym Żurawińcu. Mieszkanie...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

799 000 PLN (11 925 zł/m2)

2
1
67 m2
2006
15887789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27794271 15887789 Nowoczesne mieszkanie, 2 pokoje z imponującym tarasem, gotowe do zamieszkaniaW jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznań, na prestiżowym osiedlu Goplana przy ul. Św. Wawrzyńca, prezentuję mieszkanie, które łączy świetny adres i modny desi...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

760 000 PLN (16 889 zł/m2)

2
1
45 m2
2025
15875701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527215 15875701 Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu poznańskiej Wildy. Nieruchomość ta łączy w sobie wyjątkową lokalizację, klimatyczną kamienicę z 1906 roku oraz ogromny potencjał inwestycyjny.Lokali...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

829 000 PLN (9 181 zł/m2)

3
1
90.3 m2
1906
15886949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie w kamienicy z potencjałem, Wilda 27771972 15886949 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 129,55 m², położonego na 3. piętrze kamienicy przy ul. Wierzbięcice na poznańskiej Wildzie. To nieruchomość z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, idealna zarówno dl...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

949 000 PLN (7 357 zł/m2)

4
2
129 m2
1930
15884139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikatowa Kawalerka Boho w sercu Starego Miasta 27695538 15884139 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznej kawalerki o powierzchni 32,1 m², położonej w przedwojennej kamienicy w samym sercu Poznania przy ul. Św. Marcin. To wyjątkowa przestrzeń, łącząca charakter historycznej zabudowy z dopracowa...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

419 000 PLN (13 094 zł/m2)

1
1
32 m2
1920
15868125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowa kawalerka Fabryczna I Gotowa do zamieszkan 27365585 15868125 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 26 m², położonej na parterze budynku przy ul. Fabrycznej w Poznaniu. Mieszkanie stanowi pełną własność i jest gotowe do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dod...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

450 000 PLN (18 000 zł/m2)

1
1
25 m2
1905