• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Poznań

Znalezionych ofert: 551

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15129334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 10496746 15129334 MIESZKANIE 4 -POKOJOWE, 4P4 , STAN DEWELOPERSKI, BEZ PCCW OFERTCIE: mieszkanie, projekt aranżacyjny, Smart Home Premium, miejsce postojowe w hali garażowej. ( 5000 ZŁ)Nowe mieszkanie 4-pokojowe, z tarasem do własnej aranżacji, Naramowice Lokal znajd...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

755 442 PLN (11 275 zł/m2)

4
1
67 m2
2025
15129327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 10496748 15129327 Zapraszamy do kontaktu aby sprawdzić dostępność oferty!Mieszkanie 4 pokojowe 87 mkw ze strychem ok 40 mkw i dużym balkonemW cenie: mieszkanie, projekt aranżacyjny, Smart Home Premium, miejsce postojowe w hali garażowej.Nowe mieszkanie 4-pokojowe, z w...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

982 973 PLN (11 299 zł/m2)

4
1
87 m2
2024
12935088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23347 12935088 4- POKOJOWE DOCHODOWE MIESZKANIE, ŁADNA KREMOWA KAMIENICA, UL GŁOGOWSKA, BLISKO PARK WILSONA Mieszkanie mieści się w pięknej kompleksowo wyremontowanej, kamienicy. (elewacja, piony, instalacje, dach, klatka schodowa ok 10 lat temu) LOKALIZACJA idealn...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 090 800 PLN (11 018 zł/m2)

5
1
99 m2
1920
15614595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22495028 15614595 Zamieszkaj w centrum Poznania, Wilda, idealna lokalizacja blisko zieleni i miejskiego życia! w sprzedaży różne powierzchnie, zapytaj!Nowoczesne 28 m² z balkonem idealnym jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod mieszkanie, także na platformach tak...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

474 000 PLN (16 929 zł/m2)

1
1
28 m2
2025
15863794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27256634 15863794 Nie pobieramy prowizji od strony Kupującej!OSA Nieruchomości zaprasza na prezentację 2-pokojowego mieszkania z widokiem na zielony skwer zlokalizowanego na 3 piętrze bloku w Poznaniu na Osiedlu Piastowskim (w pobliżu ronda Rataje).Doskonała lokalizac...

Poznań (Rataje) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

499 000 PLN (11 419 zł/m2)

2
1
43.7 m2
1968
15877916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27585311 15877916 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego mieszkania na poznańskim Łazarzu – w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Wilsona i Palmiarni.To idealna propozycja dla osób ceniących klimat łazarskiej zabudowy, przestrzeń oraz doskonałą lokaliz...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

900 000 PLN (10 638 zł/m2)

3
-
84.6 m2
1940
15885717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27739794 15885717 Wygodne 4 pokoje z ogrodem na Podolanach Mieszkanie 4 pokojowe, powierzchnia ok.93m2 usytuowane na parterze z dużym ogrodem ok.140m2 na wyłączny użytek. Przestronne lokum gotowe do wprowadzenia się. Idealna propozycja dla osób ceniących dostęp do wła...

Poznań (Podolany) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 090 000 PLN (11 720 zł/m2)

4
2
93 m2
2012
15851654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27015649 15851654 Osiedle Kopernika to przykład typowego osiedla wielkiej płyty. Zwarte, funkcjonalne, dobrze skomunikowane z dużą ilością zieleni, z własną infrastrukturą usługową oraz dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej na poznańskim Grunwaldzie.M I E S Z K A...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

574 000 PLN (10 214 zł/m2)

3
1
56.2 m2
1977
15886361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27754564 15886361 Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na poznańskim Łazarzu przy ul. Gąsiorowskich 4 (Blok z 2019 roku) Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 55,53 m2 położone jest na 4 piętrze bloku z windą i użytkowane jest pod dzi...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

645 000 PLN (11 617 zł/m2)

3
1
55.52 m2
2019
15878180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27590275 15878180 Na sprzedaż ładne mieszkanko na 2 piętrze w niskim bloku przy ul. Promienistej.W pełni wyposażona kuchnia z oknem na zachód.Przestronny, umeblowany pokój z pojemną szafą w zabudowie i wyjściem na balkon od strony południowej.Wygodny przedpokój z wies...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

349 000 PLN (13 960 zł/m2)

1
1
25 m2
1965
15886323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27753274 15886323 Polecam duże mieszkanie jednopokojowe , o powierzchni  całkowitej 46,10 m2, położone na parterze w kamienicy w Poznaniu, przy ulicy R. Traugutta. Samodzielny lokal mieszkalny z księgą wieczystą - pełne prawo własności bez żadnych obciążeń. Powier...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

316 000 PLN (6 870 zł/m2)

1
1
46 m2
1905
15860773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27184210 15860773 Nowoczesne mieszkanie przy zielonych terenach Cybiny i jeziora Maltańskiego – gotowe do wprowadzeniaSzukasz komfortowego mieszkania dla rodziny lub pary, w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum i galerii handlowych...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

895 000 PLN (13 058 zł/m2)

3
-
68.54 m2
2022