• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Poznań

Znalezionych ofert: 549

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15884417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27701825 15884417 Uwaga: Lokal niemieszkalny, pełna własność z Księgą Wieczystą, powierzchnia mieszkalna w K.W. 18m2 W rzeczywistości po podłodze około 30m2 (wysokie skosy) Lokal z klimatyzacją. Polecam do sprzedaży rewelacyjny lokal na poddaszu wyposażony w klimaty...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

319 000 PLN (17 722 zł/m2)

2
1
18 m2
1950
15849988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26984208 15849988 Kontakt i prezentacja: Katarzyna Trębacz - tel. 791 444 630 Oferta bez prowizji! Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone w malowniczej okolicy nad Wartą. To miejsce, które zachwyci każdego miłośnika przyrody i spokoju, oferując piękne widoki na r...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

461 769 PLN (11 840 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15820768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26650667 15820768 Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w niskim odnowionym budynku z cegły przy ul. Antoniego Andrzejewskiego 12. Bardzo dobra lokalizacja zapewniająca spokój oraz bardzo dobrą komunikację z miastem Lokal składa się z dwóch niezależnych...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

415 000 PLN (11 216 zł/m2)

2
1
37 m2
1950
15849986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26984209 15849986 Kontakt i prezentacja: Katarzyna Trębacz - tel. 791 444 630 Oferta bez prowizji! Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone w malowniczej okolicy nad Wartą. To miejsce, które zachwyci każdego miłośnika przyrody i spokoju, oferując piękne widoki na r...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

492 450 PLN (10 705 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15806965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26357052 15806965 Kontakt i prezentacja: Katarzyna Trębacz - tel. 791 444 630 Oferta bez prowizji!   Komfortowe, czteropokojowe mieszkanie położone w malowniczej okolicy nad Wartą. To miejsce, które zachwyci każdego miłośnika przyrody i spokoju, oferując piękne widok...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

917 363 PLN (12 921 zł/m2)

4
-
71 m2
2025
15760517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25358748 15760517 OFERTA SPRZEDANA !!! Zapraszamy do sprawdzenia innych naszych ofert :)  Kawalerka z balkonem na I piętrze w bloku przy ul. Mylnej w Poznaniu o powierzchni 16,4m2. Spacery wirtualne:  https:sb360.online4vfu9u https:sb360.onlineficxmh Pokój z aneksem...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

290 000 PLN (18 125 zł/m2)

1
1
16 m2
1965
15718710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24556015 15718710 Kontakt: tel 791 444 630 Katarzyna Trębacz Prowizja 0% Na sprzedaż ładne dwupokojowe mieszkanie, gotowe do odbioru, w standardzie developerskim. Piękna panorama z 5 piętra (zdjęcia) w wysokim standardzie części wspólne budynku. Mieszkanie o pow.43,83...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

561 024 PLN (13 047 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15850612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26999973 15850612 Polecam na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone na ul. E. Meissnera w Poznaniu (Nowe Ogrody) W chwili obecnej do dyspozycji jest salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia. Z salonu wyjście na duży balkon - duże okno balkonowe w pełni...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

445 000 PLN (13 906 zł/m2)

2
-
32 m2
2023
14974612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 5899404 14974612 0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel. 601 727 222 Polecam bardzo przytulne mieszkanie, wymagające odświeżenia, które położone jest na pierwszym piętrze, w stylowej prz...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

580 000 PLN (7 945 zł/m2)

3
1
73 m2
1937
15872081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27485320 15872081 Na sprzedaż: klimatyczne mieszkanie 26,3 m² - Poznań, ul. Garbary 62, blisko Starego RynkuNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,3 m² zlokalizowane w samym centrum Poznania, przy ul. Garbary 62. Lokal znajduje się w suterenie, jednak posiada pełnowy...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

279 000 PLN (10 608 zł/m2)

1
-
26.3 m2
1900
15884142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do objęcia od zaraz. Możliwość założenia księgi wieczystej. os. Czecha 27695545 15884142 Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,2 m², położone na 2. piętrze niskiego, ocieplonego bloku na zielonym i bardzo dobrze zagospodarowanym os. Czecha na Ratajach w Poznaniu.Budynek po pełnej termomodernizacji, co ...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), os. Czecha 44

530 000 PLN (8 983 zł/m2)

3
1
59 m2
1976
15883362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674910 15883362 OPISZapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu o powierzchni 54,38 m² położonego w zabytkowej kamienicy przy ul. Woźnej – jednej z ładniejszych uliczek prowadzących na Stary Rynek. W najbliższym sąsiedztwie: - kawiarnie, restauracje, galerie sztuki,...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

590 000 PLN (10 850 zł/m2)

3
1
54.38 m2
2025