• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Poznań

Znalezionych ofert: 548

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15793879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26050289 15793879 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPrzedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego w standardzie PREMIUM (76m2) z balkonem (5 m2), garażem (20m2) oraz dużą piwnicą (20m2), położonego na pierwszym piętrze niskiego bloku z 200...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

849 000 PLN (11 171 zł/m2)

3
-
76 m2
2000
15845147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26853447 15845147 Sprzedaż Bezpośrednio!!! BRAK PODADTKU PCC , BRAK PROWIZJI Cena 694 376 zł + dodatkowo możliwość zakupu  miejsca w hali garażowej. Oferuje na sprzedaż w stanie deweloperskim ,komfortowy apartament na Górnej Wildzie, Wystawa okien od strony płónocno...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

694 376 PLN (14 774 zł/m2)

1
-
47 m2
2025
15792991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26029048 15792991 UWAGA : udział 12 w mieszkaniu !  brak możliwości zaprezentowania oferty !  Poznań, Winogrady , os. Przyjaźni  3 niezależne pokoje , jasna kuchnia , 47,64 m2 , IV piętro , piwnica , balkon ,  cena za udział : 119 000  tys zł  wolne : od zaraz  Kontak...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

119 000 PLN (2 532 zł/m2)

3
1
47 m2
1972
15878107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe do wprowadzenia mieszkanie 3 pokojowe. Poznań os. Chrobrego 27588301 15878107 Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie, które nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Wprowadzasz się z walizką – nie z ekipą remontową.MIESZKANIEFunkcjonalny układ sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i pary ceniącej ...

Poznań (Poznań-Stare Miasto), Chrobrego

720 000 PLN (10 909 zł/m2)

3
2
66 m2
1980
15848084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26932017 15848084 SERDECZNIE ZAPRASZAM do zakupu  mieszkania 2-pok znajdującego się w nowej inwestycji, tuż przy terenach nadwarciańskich, usytuowanego po cichej, zielonej stronie osiedla. Rodzinne mieszkanie 44,92 m2 - 2pokOgród 26,22 m2Cicha strona osiedla i drzew...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

516 572 PLN (11 740 zł/m2)

4
-
44 m2
2025
15845146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26853446 15845146 SPRZEDAŻ BEZPOSREDNIO!!!!!! Cena 858 672 zł  +dodatkowo możliwość zakupu miejsca w hali garażowej. Oferuję na sprzedaż  w stanie deweloperskim , komfortowe i bardzo jasny apartament na Górnej Wildzie. Wystawa okien od północno-zachodniej strony. Ap...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

858 672 PLN (14 554 zł/m2)

1
-
59 m2
2025
15848083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26932016 15848083 Sprzedaż Bezpośrednio!!!!! Brak Prowizji!!!  2 -pokojowe mieszkania  42,56 m2 w cenie  470 000 zł oDwupoziomowy garaż podziemny z miejscami parkingowymi, komórkami lokatorskimi oraz stojakami na roweryŻabka, sklep spożywczy (1 minuta pieszo)Przystan...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

470 620 PLN (11 205 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15698604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24151954 15698604 OpisOryginalne i przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 117 m², usytuowane na pierwszym piętrze oraz wysokim poddaszu w budynku o nowoczesnym projekcie. To idealna propozycja dla osób szukających przestronnej nieruchomości, którą będą mogł...

Poznań (Smochowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

799 900 PLN (6 824 zł/m2)

5
2
117.22 m2
2026
15869224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27403441 15869224 MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPolecam na sprzedaż unikatowe mieszkanie dwukondygnacyjne, gotowe do zamieszkania po generalnym remoncie przeprowadzony 4 lata temu w zielonej dzielnicy Łazarza. Idealne dla osób, które chcą zamieszkać w nowszym bydynku blisko...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 100 000 PLN (11 458 zł/m2)

4
-
96 m2
2000
15856297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny loft z tarasem 20m² i antresolą od ręki 27087491 15856297 Gotowe mieszkanie z antresolą i dużym tarasemPrzestronne mieszkanie z antresolą i dużym tarasem - wyjątkowy układ przypominający nowoczesny loft, gotowy do odbioru i aranżacji.Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu✔ Bez PCC✔ Bez prowizji✔ Bez uk...

Poznań (Podolany) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

699 500 PLN (9 993 zł/m2)

3
-
70 m2
2024
15856295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
▶ ▷ ▶ Gotowa Kawalerka z balkonem 28 m² ◀ ◁ ◀ 27087490 15856295 Funkcjonalna kawalerka z balkonem - idealna pod inwestycjęKompaktowe mieszkanie z balkonem i bardzo funkcjonalnym układem - świetne zarówno do zamieszkania, jak i jako lokal inwestycyjny pod wynajem.Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu✔ Bez PC...

Poznań (Podolany) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

339 500 PLN (12 125 zł/m2)

1
-
28 m2
2024
15846650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne mieszkanie 40,5m2 + balkon. 26891836 15846650 Na sprzedaż jasne mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 40,5m2 + dodatkowo balkon 3,9m2, położone w bardzo atrakcyjnej i cenionej dzielnicy Jeżyce. Lokal ma funkcjonalny układ i duży potencjał aranżacyjny - przestronny salon z aneksem z dwoma...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

555 400 PLN (13 885 zł/m2)

2
1
40 m2
2026