• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Poznań

Znalezionych ofert: 545

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15848226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem /44m2. 26935090 15848226 Funkcjonalne i doskonale doświetlone 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia. Przestronny salon z aneksem kuchennym ( z dwoma dużymi oknami) stanowi serce mieszkania i oferuje bezpośredni dostęp do balkon...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

485 255 PLN (11 029 zł/m2)

2
1
44 m2
2026
15848225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne mieszkanie 45m2 26935089 15848225 Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni aż 45m2 z tarasem i ogrodem od strony południowej. Salon z aneksem kuchennym ma powierzchnię 24m2 z dodatkowym oknem przy aneksie kuchennym. Dodatkowo ustawna sypialnia i funkcjonalna łazie...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

496 030 PLN (11 023 zł/m2)

2
1
45 m2
2026
15799901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26198507 15799901 M I E S Z K A N I EZachęcam do zapoznania się z ofertą poddasza w jednej z ulubionych dzielnic Poznania, Wildzie. W niedalekim sąsiedztwie Stary Browar oraz dwa parki.Poddasze do własnej adaptacji, dające duże możliwości projektowe.W lokalu zostały ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

379 000 PLN (5 019 zł/m2)

1
-
75.52 m2
1905
15860106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27181342 15860106 Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji na poznańskich Jeżycach. Budynek z ochroną, odizolowany od zgiełku ruchliwej ulicy, w sąsiedztwie charakterystycznego budynku Nobel Tower (centrum biurowo-medyczno-naukowe).Nowoczesny styl i fu...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 100 000 PLN (10 680 zł/m2)

3
1
103 m2
1999
15866184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3pokoje w promocyjnej cenie, oddane do użytkowania 27315364 15866184 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,70m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej.Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Starołęka. Blisko tereny zielone, rzeka Warta. W okolicy liczne sklepy, placówki edukacyjne, kultura...

Poznań (Starołęka) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

785 280 PLN (11 548 zł/m2)

3
-
68 m2
2025
15813931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Promocyjna cena!3-pokoje z panoramicznym widokiem! 26636598 15813931 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,92 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej.Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Starołęka. Blisko tereny zielone, rzeka Warta. W okloicy liczne sklepy, placówki edukacyjne, kultur...

Poznań (Starołęka) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

724 800 PLN (11 151 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15865623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczny salon od południa | 3 pokoje |2 łazienki 27303882 15865623 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 65 m² z dużym balkonem (7,37 m²).Największym atutem jest przestronny salon (25,44 m²) z ekspozycją południową - mieszkanie jest jasne przez cały dzień. Zakup bezpośrednio od dewelopera...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

707 000 PLN (10 877 zł/m2)

3
1
65 m2
2026
15865547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokoje wykończone pod klucz, promocyjna cena! 27303511 15865547 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,32 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej.Mieszkanie wykończone pod klucz.Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Starołęka. Blisko tereny zielone, rzeka Warta. W okolicy liczne skl...

Poznań (Starołęka) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

674 150 PLN (14 045 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15845899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkanie od dewelopera, gotowe do odbioru! 26871126 15845899 Nowe mieszkanie od dewelopera, gotowe do odbioru!Elegancka, współczesna inwestycja o wysokim standardzie wykończenia. Kupujesz bez prowizji i podatku PCC, co oznacza realne oszczędności!Kupujesz od dewelopera!Termin realizacji: Oddane do użytku.Infor...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

694 376 PLN (14 774 zł/m2)

1
1
47 m2
2026
15845903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkanie od dewelopera, gotowe do odbioru! 26871122 15845903 Nowe mieszkanie od dewelopera, gotowe do odbioru!Elegancka, współczesna inwestycja o wysokim standardzie wykończenia. Nowoczesne i Funkcjonalne 3 Pokoje. Kupujesz bez prowizji i podatku PCC, co oznacza realne oszczędności!Kupujesz od dewelopera!Termi...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

992 622 PLN (14 180 zł/m2)

3
1
70 m2
2026
15846649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne mieszkanie z tarasem i ogrodem. 26891835 15846649 Ustawne i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej aż 64m2 . Mieszkanie posiada duży salon z aneksem kuchennym 28m2, dwie proporcjonalne sypialnia, a dodatkowo łazienkę i wc. Do mieszkania przynależy taras i ogródek.  Klasyczny ukła...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

722 928 PLN (11 296 zł/m2)

3
1
64 m2
2026
15846648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z balkonem. 26891834 15846648 Na sprzedaż kawalerka z balkonem, położona na 6 piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Klasyczny układ pomieszczeń doskonale nada się na użytek własny lub jako inwestycja. osiedle znajduje się zaledwie 3 minuty od przystanku tramwajowego ok 10 min od...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

393 786 PLN (14 064 zł/m2)

1
1
28 m2
2026