• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Poznań

Znalezionych ofert: 544

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15849358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 94m2+ 2 balkony. 26964025 15849358 Przestronny apartament z trzema sypialniami, zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Centralnym punktem mieszkania jest przestronny i jasny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 30,96 m², który tworzy reprezentacyjną strefę dzienną ide...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 150 943 PLN (12 244 zł/m2)

4
1
94 m2
2026
15843847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Poznań Centrum: Życie obok Cytadeli, Starego Rynku 26816837 15843847 Poznań Centrum: Życie obok Cytadeli i Starego Rynku!Oszczędzaj bez prowizji czy podatku PCC!Przedstawiamy wyjątkową inwestycję, która łączy prestiżową lokalizację z komfortem życia Premium.Inwestycja Spełniająca Oczekiwania, Oddanie: IV kwartał 2026C...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

901 358 PLN (16 388 zł/m2)

3
1
55 m2
2026
15843848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Poznań Centrum – Premium 3 pokoje obok Cytadeli 26816838 15843848 Poznań Centrum - Premium 3 pokoje obok Cytadeli i Starego RynkuOstatnia szansa na zakup mieszkania w prestiżowej lokalizacji — bez prowizji i podatku PCC.Doskonała Lokalizacja i Komunikacja: Centrum Poznania, bliskość terenów zielonych, Cytadeli, Sta...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 057 671 PLN (17 059 zł/m2)

3
1
62 m2
2026
15843841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twoje Nowe Życie obok Cytadeli i Starego Rynku! 26816840 15843841 Poznań Centrum: Twoje Nowe Życie obok Cytadeli i Starego Rynku!Przedstawiamy wyjątkową inwestycję, która łączy prestiżową lokalizację z komfortem życia Premium. Nie przegap okazji na zakup nieruchomości w tak doskonałym punkcie, z gwarancją wzrostu w...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

683 847 PLN (17 535 zł/m2)

2
1
39 m2
2026
15843846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne mieszkania przy Parku Cytadela 26816836 15843846 Nowoczesne mieszkania przy Parku Cytadela - ostatnie dostępne lokale w prestiżowej inwestycji!Zamieszkaj w sercu Poznania, kilka kroków od Starego Rynku i zielonych terenów Cytadeli. Idealne miejsce do życia lub pewna inwestycja z potencjałem wzrostu...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 269 601 PLN (14 936 zł/m2)

4
2
85 m2
2026
15843842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum kilka kroków od zieleni Parku Cytadela 26816839 15843842 Mieszkanie w Centrum miasta, kilka kroków od zieleni Parku Cytadela To ostatnia szansa na zakup nieruchomości w tak doskonałej lokalizacji, z gwarancją wzrostu wartości i bez prowizji czy podatku PCC!Kluczowe atuty:Świetna Komunikacja: Doskonałe połą...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

986 017 PLN (15 169 zł/m2)

3
1
65 m2
2026
15860466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 POKOJE Z WIDOKIEM BLISKO MALTY POZNAŃ 27182744 15860466 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 49,40 m2 położonego na  11 piętrze w wysokim bloku na osiedlu Jagiellońskim w Poznaniu. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska, dodatkowe miejsce do przechowywania.Mieszk...

Poznań (Rataje) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

498 000 PLN (10 163 zł/m2)

2
1
49 m2
1979
15860469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe i Funkcjonalne 38 m² | dobra cena 27182745 15860469 Kawalerka 38,45 m² ustawna przestrzeńDuża kawalerka z możliwością wydzielenia strefy sypialnianej - idealna pod inwestycję lub na wygodne mieszkanie.Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu✔ Bez PCC✔ Bez prowizji✔ Bez ukrytych kosztówPrzemyślany...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

435 852 PLN (11 470 zł/m2)

1
-
38 m2
-
15860467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z tarasem na dachu 27182746 15860467 Apartament z antresolą i tarasem na dachu 83,49 m²Unikalne mieszkanie z prywatnym tarasem na dachu - idealna przestrzeń do relaksu, spotkań i stworzenia własnej strefy chilloutu.Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu✔ Bez PCC✔ Bez prowizji✔ Bez...

Poznań (Podolany) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

767 273 PLN (9 244 zł/m2)

4
-
83 m2
2024
15805636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26313247 15805636 Na sprzedaż kawalerka na poznańskich Jeżycach, ul. Mylna.Charakterystyka mieszkania:- Metraż: 32,7m2 (piwnica w KW 2,7m2)- Piętro: wysoki parter.- Stan techniczny: mieszkanie przeszło generalny remont.- Instalacje: nowe instalacje oraz nowa skrzynka ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

385 000 PLN (11 774 zł/m2)

1
1
32.7 m2
1905
15778163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25745598 15778163 Na sprzedaż przestronne, elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 76,6 m², położone w przedwojennej kamienicy przy ul. Stanisława Karwowskiego 10 – w sercu poznańskiego Łazarza, jednej z najbardziej klimatycznych i pożądanych dzielnic miasta.To ...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

920 000 PLN (12 010 zł/m2)

3
-
76.6 m2
1912
15704358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24263001 15704358 Stylowe 5-pokojowe mieszkanie lub dwa mieszkania lub mieszkanie i biuro ok. 121 m2 w kamienicy z duszą w sercu Łazarza przy ul. Karwowskiego 10Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 121 m², zlokalizowane w ciekaw...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 390 000 PLN (11 810 zł/m2)

5
-
117.7 m2
1912