• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Poznań

Znalezionych ofert: 532

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15768449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
KAWALERKA W SUPER CENIE NA WINOGRADACH BALKON 8 M2 25544125 15768449 Jeżeli szukasz mieszkania na osiedlu o wysokim standardzie, blisko terenów zielonych a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Poznania zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki o powierzchni 33,47 m2 na 4 piętrze w promocyjnej cenie, na Wino...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

431 763 PLN (13 084 zł/m2)

1
1
33 m2
2026
15768437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
KAWALERKA ŁAZIENKA Z OKNEM PIĘKNY WIDOK WINOGRADY 25544124 15768437 Jeżeli szukasz mieszkania na osiedlu o wysokim standardzie, blisko terenów zielonych a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Poznania zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej kawalerki o powierzchni 33,42 m2 na 10 piętrze, na Winogradach....

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

451 170 PLN (13 672 zł/m2)

1
1
33 m2
2026
15768443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
KAWALERKA NA WINOGRADACH DUŻY BALKON OD ZACH 25544122 15768443 Jeżeli szukasz mieszkania na osiedlu o wysokim standardzie, blisko terenów zielonych a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Poznania zapraszam do zapoznania się z ofertą  kawalerki o powierzchni 31,27 m2 na 2 piętrze, na Winogradach.Lokal bardz...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

390 875 PLN (12 609 zł/m2)

1
1
31 m2
2026
15768448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
SUPER CENA 2 POKOJE Z WIDOKIEM OD ZACH WINOGRADY 25544116 15768448 Jeżeli szukasz mieszkania na osiedlu o wysokim standardzie, blisko terenów zielonych a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego apartamentu o powierzchni 43,78 m2 na 10 piętrze, na Winogradach.Miesz...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

569 140 PLN (13 236 zł/m2)

2
1
43 m2
2026
15768445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 POKOJE Z WIDOKIEM W SUPER CENIE WINOGRADY 25544121 15768445 Jeżeli szukasz mieszkania na osiedlu o wysokim standardzie, blisko terenów zielonych a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Poznania zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego apartamentu o powierzchni 45,34 m2 na 8 piętrze, na Winograda...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

589 420 PLN (13 098 zł/m2)

2
1
45 m2
2026
15768440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 POKOJE SUPER CENA WINOGRADY 25544119 15768440 Jeżeli szukasz mieszkania na osiedlu o wysokim standardzie, blisko terenów zielonych a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Poznania zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego apartamentu o powierzchni 53,97 m2 na 3 piętrze, na Winograda...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

669 228 PLN (12 627 zł/m2)

2
1
53 m2
2026
15768442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 POKOJE BALKON NAROŻNIKOWY PROMOCJA WINOGRADY 25544120 15768442 Jeżeli szukasz mieszkania na osiedlu o wysokim standardzie, blisko terenów zielonych a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Poznania zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego apartamentu o powierzchni 45,24 m2 na 2 piętrze, na Winograda...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

551 928 PLN (12 265 zł/m2)

2
1
45 m2
2026
15768436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 POKOJE. PROMOCJA! DUŻY BALKON - WINOGRADY 25544117 15768436 Jeżeli szukasz mieszkania na osiedlu o wysokim standardzie, blisko terenów zielonych a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Poznania zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego apartamentu o powierzchni 59,72 m2 na 7 piętrze, na Winograda...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

776 360 PLN (13 159 zł/m2)

3
1
59 m2
2026
15814125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26635104 15814125 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIRezerwacja do 27.01 (dla Pani Olgi).Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Szyperskiej 13 w Poznaniu, w ścisłym centrum miasta, bezpośrednio nad Wartą.Największym atutem nieruchomości jest jej wyjątk...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

725 000 PLN (13 426 zł/m2)

2
-
54 m2
2005
15698603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24151953 15698603 OpisZ przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę! Mieszkanie o powierzchni 50,19 m² w spokojnej, zielonej okolicy w pobliżu jeziora Kierskiego, idealne do własnej aranżacji.To idealna propozycja dla osób szukających przestronnej nieruchomości,...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

599 000 PLN (11 935 zł/m2)

3
1
50.19 m2
2026
15805688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26314386 15805688 Przedmiotem oferty jest dwupokojowe, dwustronne mieszkanie do remontu, przy ul. Wojska Polskiego tuż przy skrzyżowaniu z ul. Niestachowską. Do przystanku miejskiej kom. autobusowej jest ok. 100 m (linie 160 i 164 + nocne) Przystanek &quot...

Poznań (Golęcin) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

398 000 PLN (9 045 zł/m2)

2
-
44 m2
1963
15810672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26415846 15810672 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,7 m² z balkonem w kamienicy z 1961 roku przy ul. Arciszewskiego w Poznaniu Oferta z dużym potencjałem aranżacyjnym zarówno dla rodziny, jak i inwestora. Mieszkanie mieści się na 3. piętrze, posiada p...

Poznań (Górczyn) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

590 000 PLN (9 119 zł/m2)

3
1
64.7 m2
1961