• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Poznań

Znalezionych ofert: 552

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15284449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe i ciche, z dwoma balkonami, Piątkowo 14763002 15284449 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 95 m², zlokalizowanego w poznańskiej dzielnicy Piątkowo, na osiedlu Stefana Batorego. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze zadbanego budynku z 2...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

955 000 PLN (10 053 zł/m2)

4
2
95 m2
2006
15715055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24482366 15715055 OSIEDLE DOMÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH - KOTOWO - 12 bezczynszowych mieszkań w standardzie pasywnym , w zabudowie bliźniaczej , na zamkniętym osiedlu , - każde mieszkanie z ogródkiem o pow. ok 106 m2 , - doskonały dojazd do centrum , - wyjątkowo niski koszt...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

649 000 PLN (10 302 zł/m2)

3
1
63 m2
2024
15577452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21701989 15577452 Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim w dwóch nowo powstających budynkach na ul. Hawelańskiej w Poznaniu. W budynku A na 8 piętrach znajduje się 85 mieszkań, w budynku B na 11 piętrach ogółem 132 mieszk...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

712 404 PLN (13 200 zł/m2)

2
1
53.97 m2
2026
15729949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24770001 15729949 Luksusowy apartament w sercu Poznania – Św. Marcin W jednej z najpiękniej odrestaurowanych kamienic z XIX wieku, przy reprezentacyjnej ulicy Święty Marcin, oferujemy apartament, który łączy ponadczasową elegancję z nowoczesnym luksusem. To propozycja...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 550 000 PLN (23 699 zł/m2)

3
2
107.6 m2
1880
15564189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21419226 15564189 Szukasz mieszkania w centrum Poznania ? Jeżeli tak, to ta oferta na pewno Cię zainteresuje. Śliczne 2 pokojowe mieszkanie ( istnieje również możliwość podziału na 3 pokoje) na wysokim parterze w odrestaurowanej kamienicy na ul. Mickiewicza 15. Na pow...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

793 800 PLN (13 500 zł/m2)

2
1
58.8 m2
1920
13356048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23374 13356048 APARTAMENT PO REMONCIE, WINDA,ODNOWIONA KAMIENICA, OGRÓDEK, BLISKO KUPCA POZNAŃSKIEGO, STRZELECKA KOPERNIKAOferta dla miłośników pięknych stylowych kamienic.Mieszkanie o powierzchni 87,50 mkw, 3 (4 )pok, na 1 piętrze w kamienicy po kompleksowej rewit...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 232 000 PLN (14 161 zł/m2)

4
1
87 m2
1920
15835390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27336193 15835390 MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPolecam na sprzedaż mieszkanie przy Placu WIelkopolskim z widokiem na zielony skwer Romana Wilhelmiego, nieopodal Ratusza. W okolicy liczne sklepy handlowo-usługowe oraz dobrze rozwinięta infrastruktura techniczna. Bliskość tere...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

730 000 PLN (11 061 zł/m2)

3
-
66 m2
-
12919954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 86207 12919954 Poznań, Inwestycja Murapol Malta-Dymki. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie deweloperskie, 3 pokojowe (2B.5.04) o pow. 47,67 m2, piętro 5, w skład którego wchodzą salon z aneksem kuchennym (20,28 m2), sypialnia 1.(9,47m2), sypialnia 2. (7,61m2),...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

321 772 PLN (6 846 zł/m2)

3
-
47 m2
2019
12919947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 86205 12919947 Poznań, Inwestycja Murapol Malta-Dymki. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie deweloperskie, 2 pokojowe (2E.3.08) o pow. 32,46 m2, piętro 3, w skład którego wchodzą salon z aneksem kuchennym (17,08 m2), sypialnia (8,20m2), łazienka (4,26m2), przed...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

259 680 PLN (8 115 zł/m2)

2
-
32 m2
2019
12826416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 85858 12826416 Inwestycja Soleil de Malta-Łacina.Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie 3 pokojowe (EE0558), piętro 5, o pow. 110,84 m2, w skład którego wchodzą pokój dzienny z aneksem o pow. 31,50 m2, sypialnia 1 o pow. 15,52 m2, sypialnia 2 o pow. 13,93 m2, sypialn...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 012 400 PLN (9 204 zł/m2)

4
-
110 m2
2021
12826395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 85857 12826395 Inwestycja Soleil de Malta-Łacina.Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie 3 pokojowe (DD0558), piętro 5, o pow. 64,59 m2, w skład którego wchodzą pokój dzienny z aneksem o pow. 27,37 m2, sypialnia 1 o pow. 12,00 m2, sypialnia 2 o pow.10,07 m2, łazienka ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

629 000 PLN (9 828 zł/m2)

3
-
64 m2
2021
12827018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 85856 12827018 Inwestycja Soleil de Malta-Łacina.Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie 3 pokojowe (CC0450), piętro 4, o pow. 29,71 m2, w skład którego wchodzą pokój dzienny z aneksem o pow. 22,68 m2, łazienka o pow. 3.55m2, komunikacja o pow. 8,12 m2. Do mieszkania ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

256 200 PLN (8 834 zł/m2)

1
-
29 m2
2021