• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Śródmieście Róż

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Róż

Znaleźliśmy 366 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Śródmieście Warszawa

15889421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27850134 15889421 Oferta dostępna tylko w naszym biurze !!! OFERTA GODNA POLECENIA. Pożądana lokalizacja. Przedmiotem sprzedaży jest ustawne, rozkładowe mieszkanie o pow. 57m2, usytuowane na 11 piętrze w 15 piętrowym bloku w samym sercu miasta. Ciche...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (14 895 zł/m2)

4
-
57 m2
1970
15884071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27694077 15884071 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. NowiniarskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 128m2 składa się z:-Kuchni - 11 m2-Salonu Jadaln...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 570 000 PLN (20 078 zł/m2)

5
2
128 m2
1979
15882122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27657501 15882122 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu (Muranowie) przy ul. Lewartowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1959NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-widnej kuchni,-p...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

828 000 PLN (21 789 zł/m2)

1
1
38 m2
1959
15857331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27119273 15857331 Na sprzedaż mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 157,49 m², zlokalizowane na Śródmieściu Południowym, przy ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego. Zdjęcia mają charakter poglądowy i stanowią wizualizacje.UKŁAD MIESZKANIA: salon (ok. 40 m²),kuchnia z jadalnią (...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 252 230 PLN (27 000 zł/m2)

5
3
157.49 m2
1948
15876148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27532257 15876148 Inwestycja w sercu Warszawy - ul. Warecka Nowy Świat Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w najbardziej pożądanej lokalizacji - u zbiegu ulic Wareckiej, Świętokrzyskiej i Nowego Światu . Kluczowe parametry: Powierzchnia: 40 m&amp...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (29 975 zł/m2)

2
-
40 m2
1952
15734342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24820165 15734342 Przestrzenne, dwustronne, dwupokojowe mieszkanie położone na Powiślu przy ul. Okrąg.Budynek z cegły żerańskiej, trzecie piętro, w środku ściany z cegły dziurawki, dzięki czemu mieszkanie jest ciche i ciepłe.Duży salon z otwartą kuchnią i wyjściem na ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

940 000 PLN (20 435 zł/m2)

2
1
46 m2
1978
15676961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23782685 15676961 5 pokoi Centrum 700 m do Metra Łucka doskonała inwestycja UWAGA! Prezentowane mieszkanie znajduje się na najwyższym 10 piętrze z ładnym widokiem na panoramę miasta i jest jedyne na swojej kondygnacji (brak sąsiadów). Przedmiotem...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 850 000 PLN (23 361 zł/m2)

5
-
122 m2
1998
15673290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23705180 15673290 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,35 m, 1 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 1958 roku.W budynku są wymienione, nowe piony : energetyczny, wodny, kanalizacyjny, gazowy.Zainstalowany jest nowoczesny, automatyczny węzeł cieplny, który dostosowuj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (26 602 zł/m2)

2
1
41.35 m2
1958
15620866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22613695 15620866 .РОЗМОВЛЯЄМО УКРАЇНСЬКОЮ МЫ ГОВОРИМ ПО-РУССКИ WE SPEAK ENGLISHDOSTĘPNY JEST RÓWNIEŻ DRUGI LOKAL NIEMIESZKALNY W TYM BUDYNKU O POWIERZCHNI 30,92 M2.  Zacznij swoją przygodę z wynajmem bez inwestowania fortuny na początek. A jeśli już działas...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

299 000 PLN (19 814 zł/m2)

1
1
15.09 m2
2021
15434574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18456931 15434574 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 27,40 m², usytuowanego na 1 piętrze. Mieszkanie idealne na najem krótko- lub długoterminowy. Lokalizacja w centrum Warszawy zapewnia dosko...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 999 PLN (22 222 zł/m2)

2
1
27 m2
1970
15382510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17309027 15382510 Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem w kamienicy z lat 50-tych w bardzo prestiżowej lokalizacji - tuz przy Nowym Świecie. Nieruchomość po kapitalnym remoncie, w bardzo dobrym standardzie, całkowicie umeblowana. Wszystko nowe i n...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (26 757 zł/m2)

2
-
37 m2
1958
15295344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie na Śródmieściu 15053798 15295344 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Grzybowskiej 5, położonego w ścisłym centrum Warszawy, dzielnicy Śródmieście.Mieszkanie o powierzchni 48 m² składa się z dwóch pokoi, salonu z kuchnią, łazienki oraz przedpokoju. Każdy pokój ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 032 000 PLN (21 500 zł/m2)

3
-
48 m2
-