• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Bielany Kwitnąca

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kwitnąca

Znaleźliśmy 186 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Bielany Warszawa

15885504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27733466 15885504 Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowy Cichy, Rodzinny i Komfortowy Apartament o powierzchni 134 m2 z 2 balkonami w doskonałej lokalizacji na granicy Bielan i Żoliborza na ul.Kochanowskiego 8 b w Warszawie.To idealna propozycja dla Pary lub...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 215 000 PLN (23 993 zł/m2)

4
-
134 m2
2012
15895768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962962 15895768 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze 8 piętrowego nowoczesnego bloku z 2020 r zlokalizowanego przy ul. Nocznickiego 700 m od METRA MŁOCINY. W skład mieszkania wchodzi: - Przestronny salon połączony z aneksem kuchennym oraz wyjś...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 650 000 PLN (26 613 zł/m2)

3
1
62 m2
2020
15768256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25537744 15768256 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania z ogromnym potencjałem na Warszawskich Bielanach. Mieszkanie zostało podzielone na dwie przestrzenie, które mogą być traktowane jak dwa lokale, w każdy z nich znajduje się: • sypialnia, • ła...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 999 PLN (16 502 zł/m2)

4
2
78.78 m2
2024
15735642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24859909 15735642 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m², zlokalizowane na 6. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą przy ul. Samuela Bogumiła Lindego na warszawskich Bielanach. Lokal składa się z ustawnego salonu z oddzielnej sypialni, osobnej kuchni...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

545 000 PLN (14 932 zł/m2)

2
1
36.5 m2
1967
15282604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14663861 15282604 Nowoczesne Apartamenty - Doskonała Lokalizacja na Granicy Bielan, Żoliborza i Bemowa!*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO *** Termin Oddania Inwestycji: IV Kwartał 2024 Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej inwestycji położonej na granicy trzech warszawskich dz...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

914 160 PLN (20 800 zł/m2)

2
1
43.95 m2
2024
15282592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14663660 15282592 Nowoczesne Apartamenty - Doskonała Lokalizacja na Granicy Bielan, Żoliborza i Bemowa!*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO *** Termin Oddania Inwestycji: IV Kwartał 2024 Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej inwestycji położonej na granicy trzech warszawskich dz...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 440 180 PLN (21 000 zł/m2)

3
2
68.58 m2
2024
15432700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18420485 15432700 Opis:Przestrzenne, widna kawalerka z osobną kuchnią w bloku z windą wybudowanym w 1966 roku.Mieszkanie jest w stanie do remontuodświeżenia. Blok położony jest bardzo blisko lasku bielańskiego dzięki czemu możemy zaznać wiele zieleni w okolic...

Warszawa (Bielany), Wrzeciono

490 000 PLN (18 148 zł/m2)

1
1
27 m2
1966
15792641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26024417 15792641 Tylko u nas PRZESTRONNE MIESZKANIE 100 m² – BIELANY, WARSZAWALokalizacja OkolicaMieszkanie znajduje się na ul. Dantego Alighieri na warszawskich Bielanach, w spokojnej i zielonej okolicy osiedla Wawrzyszew. To idealna lokalizacja dla rodzin z dziećm...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (12 500 zł/m2)

4
1
100 m2
1980
15766629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25507250 15766629 REZERWACJA !!! 600 777 828 Szukasz komfortowego, przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Ta 3-pokojowa perełka na warszawskich Bielanach spełni Twoje oczekiwania! Położona w bliskiej odległości dwóch stacji metra - Wawrzyszew i Młociny - o...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (13 542 zł/m2)

3
-
59 m2
1970
15801318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26234595 15801318 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Bielanach. Mieszkanie prezentowane jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży.LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej części Bielan, przy ulicy Wrzeciono. W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usłu...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 090 000 PLN (16 053 zł/m2)

3
1
67.9 m2
1998
15805825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26318164 15805825 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Mistrzowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,1m2 składa się z:- salon z aneksem kuchennym o...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (18 847 zł/m2)

2
1
45.1 m2
2017
15819521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633602 15819521 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Romaszewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:-dwóch oddzielnych pokoi 17 m2...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (19 512 zł/m2)

2
1
41 m2
2018