• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Konińska

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Konińska

Znaleźliśmy 4,721 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15877767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27578779 15877767 Do sprzedaży apartament 3 pokojowy , z oddzielna kuchnia, balkonem, miejscem parkingowym i komórką lokatorską - usytuowany w Śródmieściu północnym, w obszarze zielonego Muranowa - Jana Pawła II 78, wejście od Dzika 15.Lokal rozkładowy, układ jest na...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 000 PLN (22 901 zł/m2)

3
1
91.7 m2
1998
15871326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bemowo, 3 pokoje w super lokalizacji 27465277 15871326 BEMOWO - 3 oddzielne pokoje z kuchnią i aneksem jadalnym, w świetnej lokalizacji.OKOLICAWokół osiedla dużo zieleni, cisza i spokój. W pobliżu rozwinięta pełna infrastruktura: sklepy w tym centrum handlowe, szkoły, przedszkola, restauracje, plac zabaw...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (13 387 zł/m2)

3
1
62 m2
1981
15868109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje po generalnym remoncie na Bródnie przy M2 27364785 15868109 Sprzedaż 799 000 zł 46,4 m2 mieszkanie 3 pokoje Krasiczyńska 2 WarszawaPrzedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze 10 piętrowego budynku z 1975 roku.Mieszkanie znajduje się przy ul. Krasiczyńskiej 2 w Warszawie,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (17 370 zł/m2)

3
1
46 m2
1975
15860803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184508 15860803 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż:  70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 482 PLN (9 881 zł/m2)

3
1
80 m2
2027
15888179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogródek/taras/2pok/tuż przy lesie/garaż 27805633 15888179 Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania z ogródkiem położonego Warszawskim Targówku przy ul Św. Wincentego. Osiedle Park Leśny składa się z kilku niskich kameralnych budynków otoczonych pięknie utrzymaną zielenią oraz placami zabaw dla dziec...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

825 000 PLN (16 837 zł/m2)

2
1
49 m2
2008
15856408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27089800 15856408 Przestrzeń, światło i funkcjonalność dla rodziny Bielany, ChomiczówkaNa sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,72 m², położone na 7 piętrze w zadbanym, 15-piętrowym budynku z windą przy ul. Pabla Nerudy na warszawski...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

678 000 PLN (12 107 zł/m2)

2
1
56 m2
1980
15882695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3 pokoje z balkonem, garaż 27673110 15882695 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60,4 m2, piętro 34 z windą, w budynku z 2016 r., Białołęka Nowodwory.Po odświeżeniu, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjne pod wynajem. Meble ruchome w cenie. Mieszkanie to:* sa...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (14 333 zł/m2)

3
-
60 m2
2016
15882041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27655646 15882041  Do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie z loggią na Targówku przy ul. Żuromińskiej. Możliwość własnej aranżacji w szerokim zakresie. Remont łazienki był robiony rok temu.BUDYNEKOSIEDLE:Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10-piętrowym budynku.Rok bud...

Warszawa (Targówek), Żuromińska

489 000 PLN (12 225 zł/m2)

2
1
40 m2
1972
15794159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Metro Służew, Mokotów 26062395 15794159 Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana na warszawskim Mokotowie, nieopodal stacji metra Służew. Nieruchomość położona w zielonej okolicy, z jednej strony z dala od miejskiego hałasu ale z dostępem do rozwiniętej infrastruktury i komunikacji miejskiej.  ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

579 900 PLN (17 056 zł/m2)

1
1
34 m2
1974
15858667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27152893 15858667 Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie z dużym balkonem w super lokalizacji blisko Metra Kabaty przy ulicy Rosoła 13. Mieszkanie ma 59,14 m2, składa się z: - salonu 21,8 m2 - kuchni 10 m2 - sypialni 11 m2 - gabinetu 6,2 m2 - łazienki z wanną 3 ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (13 898 zł/m2)

3
-
59 m2
1990
15790636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25971734 15790636 Rewelacyjna lokalizacja obok Metra Wawrzyszew 500 m. dojazd do centrum 20 minut Na sprzedaż dwustronne mieszkanie 51 m2, położone na 4 piętrze wieżowca w zielonej, spokojnej części Bielan. 3 jasne pokoje, łazienka, kuchnia. Ekspozycja wschód zachód...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (13 980 zł/m2)

3
-
50 m2
1977
15882691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe cztery pokoje na dwóch poziomach 27673107 15882691 Do kupienia 4-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie 83m2, piętro 4 i 55 z windą, w budynku z 2009r. Targówek Zacisze. Wyremontowane w styczniu 2026 roku, gotowe do wprowadzenia się, w cenie wyposażenie i zabudowa stała, idealne dla rodziny.Mieszkanie to:=...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

959 000 PLN (11 554 zł/m2)

4
-
83 m2
2009