• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Meander

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Meander

Znaleźliśmy 4,597 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15893428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne 3 pokoje po remoncie, oddzielna kuchnia 27911373 15893428 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 63,36 m2, piętro 510 z windą, w budynku z 1981 r. Bemowo Lotnisko.Po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia się. Idealne dla singlasingielki lub pary, także gotowiec inwestycyjny pod wynajem. Meble ruchome do uz...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

935 000 PLN (14 385 zł/m2)

3
-
65 m2
1981
15893449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911262 15893449 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Modlińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2022 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,45m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (18 307 zł/m2)

2
-
35.45 m2
2022
15893445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27911260 15893445 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Książkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31 m2 składa się z:- pokój dzienny ok 17,5 m2,- wydz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

464 000 PLN (14 968 zł/m2)

1
1
31 m2
2000
15893450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911256 15893450 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Marcina KasprzakaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 2022NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym i wyjś...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (22 222 zł/m2)

2
1
63 m2
2022
15891082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27885902 15891082 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym przy ul. Kakowskiego - w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części warszawskiego Gocławia, tuż przy Parku nad Balatonem. Bezpośrednie sąsiedztwo parku, kameralna zabudow...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (14 333 zł/m2)

2
-
60 m2
2001
15893400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27910368 15893400 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,58 m2 składa się z:-pokoju,-oddzielnej, widnej kuchn...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

796 000 PLN (23 705 zł/m2)

1
1
33.58 m2
1960
15893403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27910367 15893403 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Obozowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1956NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28m2 składa się z:-pokoju dziennego,-aneksu kuchennego,-łazi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

525 000 PLN (18 750 zł/m2)

1
1
28 m2
1956
15889898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sady Żoliborskie | 3-Pokoje | Zielona Okolica 27863258 15889898 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Żoliborzu.Mieszkanie o powierzchni: 47.90 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z:- Niezależnej kuchni (ok. 6 m²)- Salonu (ok. 16 m²)- Pokoju (ok. 6 m²)- Sypi...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (16 809 zł/m2)

3
1
47 m2
1971
15887939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gocław | 3 pokoje | 60 m2 | słoneczne | ciche 27797613 15887939 Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu. BudynekMieszkanie znajduje się na 3 piętrze, 8-piętrowego budynku z windą z 1986 roku. Budynek ocieplony, wymienione kaloryfery...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (14 068 zł/m2)

3
1
59 m2
1986
15886753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-Pokojowe | Blisko Metra | Wola 27766440 15886753 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli.Mieszkanie o powierzchni: 36 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z:- Zamkniętej kuchni - Dwóch sypialni - Salonu - Łazienki Mieszkanie po remoncie, z ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

670 000 PLN (18 611 zł/m2)

3
1
36 m2
1960
15886387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | do zamieszkania | piwnica 27756409 15886387 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli przy ul. Wolskiej.Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku.Na powierzchnię 37,20m2 składa się:- salon z aneksem kuchennym, z...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (20 270 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15886343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamionek | 2 pokoje | okolice SWPS 27753959 15886343 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, ciche i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie położone na Kamionku (Praga-Południe).Budynek OsiedleNieruchomość znajduje się na 3. piętrze w budynku z 2013 roku, zrealizowany...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (17 818 zł/m2)

2
1
55 m2
2013