• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Pieskowa Skała

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Skała i Pieskowa

Znaleźliśmy 4,612 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15891342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894913 15891342 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Chełmżyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2022NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,13m2 składa się z:- salon z aneksem kuchennym...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 000 PLN (17 791 zł/m2)

2
1
35.13 m2
2022
15890676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882918 15890676 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Chełmońskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni ok. 46m2 (po podłodze) składa się z:-salonu,-aneksu k...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

705 000 PLN (15 326 zł/m2)

2
1
46 m2
2008
15890656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882894 15890656 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 76,2m2. Układ:- jasny pokój dzienny z aneksem kuchennym,- dwie przestronne sypialnie,- stylową łazienkę,- korytarz,...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 524 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
1
76.2 m2
2009
15890502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27878603 15890502 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. ZagłobyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku z windą z 2025 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch sypialni,-łazie...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (15 085 zł/m2)

3
1
59 m2
2025
15890451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877367 15890451 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. WynalazekBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2023 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z:- salonu z kuchnią (22,5 m2)-sypialn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (28 750 zł/m2)

2
1
40 m2
2023
15890432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27877088 15890432 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Dereniowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 1986NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67 m2 składa się z:-salonu,-dwóch sypialni,-oddzieln...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (14 925 zł/m2)

3
1
67 m2
1986
15890437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27877084 15890437 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Kościuszkowców BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-trzech pokoi,-...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

719 000 PLN (15 978 zł/m2)

3
1
45 m2
1974
15890433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27877082 15890433 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Geometrycznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 91,5 m2 składa się z:-Salon z kuchnią – 30 m² (prze...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 685 PLN (16 390 zł/m2)

5
2
91.5 m2
2025
15890438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877077 15890438 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Osieckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:-hol,-salon z aneksem kuchennym...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

742 000 PLN (21 200 zł/m2)

2
1
35 m2
2020
15890436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877075 15890436 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Kazimierza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,22m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym (20,6...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

965 000 PLN (22 856 zł/m2)

2
1
42.22 m2
2019
15890368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27875904 15890368 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Gocławskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2013NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55m2 składa się z:-2 pokoje (22.95 m2 i 11.33...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (17 818 zł/m2)

2
1
55 m2
2013
15890371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27875898 15890371 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Ochockiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66,4m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch s...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (13 554 zł/m2)

3
1
66.4 m2
2018