• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Przy Parku

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Przy i Parku

Znaleźliśmy 4,610 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15893591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27914886 15893591 3-pokojowe mieszkanie na Włochach przy ul. Rakowskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68,41m2. Układ:- salon z aneksem kuchennym (w pełni wyposażonym w sprzęt AGD)- 2 sypialnie- ła...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 380 000 PLN (20 172 zł/m2)

3
1
68.41 m2
2016
15889030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27841892 15889030 Elegancki apartament z duszą przedwojennej Warszawy - Chmielna 73B Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 103,74 m², położony w klimatycznej, przedwojennej kamienicy przy ul. Chmielnej, w samym sercu Warszawa. To propozycja dl...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 001 PLN (17 831 zł/m2)

3
1
103.75 m2
1920
15855754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27075941 15855754 Na sprzedaż kawalerka z widokiem na Park Moczydło!Odkryj urok mieszkania położonego w sercu Warszawy na Woli przy ulicy Czorsztyńskiej 12.Ta 29-metrowa kawalerka to prawdziwa perełka dla osób poszukujących mieszkania z potencjałem aranżacyjnym i możl...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (18 966 zł/m2)

1
1
29 m2
1952
15878097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27588312 15878097 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. JutrzenkiBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,23 m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuchni,-...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

874 000 PLN (16 117 zł/m2)

3
1
54.23 m2
2026
15878093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27588310 15878093 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Geodezyjnej na osiedlu Lewandów LeśnyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 i 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 163,70m2 składa się...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 000 PLN (15 883 zł/m2)

5
3
163.7 m2
2010
15877728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27577807 15877728 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Posag 7 Panien BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,42m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym ok....

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

710 000 PLN (15 632 zł/m2)

2
1
45.42 m2
2026
15877729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27577806 15877729 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Dziatwy (Osiedle Wille Miejskie Klasyków)BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,75m2 składa się z:-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (15 795 zł/m2)

2
1
48.75 m2
2016
15877712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27577734 15877712 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Góralskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 11 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,13m2 składa się z:- pokoju gościnnego salonu- sypialni- oddzielnej kuchni- łazienki- halluPow...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

744 000 PLN (16 128 zł/m2)

2
1
46.13 m2
1980
15877184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562553 15877184 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Dionizosa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,5 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (13 899 zł/m2)

3
1
39.5 m2
2026
15877150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562466 15877150 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Korkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5 m2 składa się z:- salon z wyjściem na balkon,- sypialn...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

499 000 PLN (13 307 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1976
15877149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562395 15877149 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Fasolowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 65 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej, widnej kuc...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

930 000 PLN (14 308 zł/m2)

2
1
65 m2
2003
15877107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562246 15877107 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Jutrzenki BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch sy...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 039 650 PLN (15 752 zł/m2)

3
1
66 m2
2026