• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Szulborska

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Szulborska

Znaleźliśmy 4,635 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15824340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26721141 15824340 Sprzedaję 2 pokojowe mieszkanie w urokliwej części Żoliborza w bezpośredniej bliskości do Kępy Potockiej. Ta lokalizacja to raj dla rodzin z Dziećmi oraz osób mających czworonożne pociechy. Wokół lokalizacji nieruchomości mnóstwo zieleni, ścieżek row...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

743 000 PLN (15 163 zł/m2)

2
1
49 m2
1968
15889796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27862111 15889796 Ustawne 3 pokoje Świetny układ Cisza, zieleń i metro BemowoNa sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,7 m², położone na 3. piętrze kameralnego, zadbanego budynku na Bemowie.To idealna propozycja dla...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

859 000 PLN (12 879 zł/m2)

3
1
66.7 m2
1994
15881088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilanów 85 m2 4 oddzielne pokoje blisko Pałacu 27623746 15881088 Wilanów 85 m2 cztery oddzielne pokoje blisko Pałacu w WilanowieBiuro Nieruchomości Mościcki prezentuje mieszkanie, które łączy w sobie unikalny, niezwykle ustawny rozkład, prestiżowy adres i absolutną ciszę.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:4 Oddzielne ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (15 579 zł/m2)

4
1
84.73 m2
1987
15877025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562054 15877025 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,67 m², zlokalizowane na 3. piętrze w zadbanym, 12-piętrowym budynku z windą, na zielonym i spokojnym Ursynowie.Rozkład pomieszczeń:-jasny, przestronny salon z wyjściem na duży balkon-ustawna, oddzi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

682 000 PLN (13 199 zł/m2)

2
1
51.67 m2
1984
15872470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27495476 15872470 4 pokojowe 2 poziomowe mieszkanie 86.9m znajdujące się na 4 piętro ( 67 kondygnacja ) w bloku z końca lat 70ych.Układ mieszkania :- salon ok. 25m2 , - osobna widna kuchnia ok. 7m2 , - WC 3m2 , - przedpokój - balkon- na wyższym poziomie trzy pokoje ( ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 185 000 PLN (13 636 zł/m2)

4
1
86.9 m2
1979
15870590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27432732 15870590 OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE !!! Szczegóły pod nr 884-884-151OKAZJA !!! IDEALNA INWESTYCJA W CENTRUM WARSZAWAY !!!Zapraszamy na prezentację bardzo ładnego mieszkania na ul. Widok w ścisłym Centrum Warszawy. Idealne zarówno na cele mieszkaniowe, i...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (21 255 zł/m2)

2
1
47 m2
1960
15862892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27233931 15862892 2-pokojowe mieszkanie 52,3 m², znajduje się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynku z 1978 roku.Ekspozycja na stronę zachodnią.Lokal wymaga remontu.Powierzchnie pomieszczeń:- salon – 20 m²- pokój – 11,5 m²- kuchnia – 7,5 m²- łazienka – 2,6 m²- WC – 1,6 m²...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

689 000 PLN (13 250 zł/m2)

2
1
52 m2
1978
15862074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27222321 15862074 Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 71,73 m², położone w dobrze skomunikowanej części miasta, w rejonie Hali Wola oraz stacji metra Ratusz Bemowo. Lokal znajduje się w budynku z 1976 roku i stanowi dobrą propozycję zarówno do zamieszkania, j...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

869 000 PLN (12 069 zł/m2)

4
1
72 m2
1976
15861488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27207426 15861488 Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalny rozkład, dużo naturalnego światła i doskonałą komunikację z resztą miasta? Ta propozycja przy ul. Toruńskiej spełni oczekiwania zarówno rodziny, pary, jak i inwestora.Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o po...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

734 999 PLN (13 486 zł/m2)

3
1
54.5 m2
1968
15861045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27195741 15861045 Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,08m na ul. Brazylijskiej.Znajduje się na parterze.Mieszkanie do remontu.Układ:- Dwa pokoje z odrębną kuchnią- łazienka- przedpokój.W niedalekiej odległości szkoła, bardzo dobry punkt komunikacyjny.Zamieszczona o...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

615 000 PLN (15 737 zł/m2)

2
1
39.08 m2
1970
15858600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27151086 15858600 Przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,75m2, na 2 piętrze w 10-cio piętrowym (wyremontowanym, ocieplonym bloku z lat siedemdziesiątych ).Blok z monitoringiem na klatkach schodowych. Mieszkanie po gruntownym odświeżeniu. Bez zabudowy kuc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

755 000 PLN (15 812 zł/m2)

3
1
47.75 m2
1970
15854194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27071772 15854194 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m, 1 piętro w 3-piętrowym bloku.Klatka schodowa bezpośrednio po remoncie, blok w bardzo dobrym stanie.Mieszkanie składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki- przedpokoju.Ekspozycja okien po...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (17 188 zł/m2)

2
1
32 m2
1954